fbpx
Newsroom

Fotorelacja z Wood Tech Warsaw Expo

Wśród wystawców Wood Tech Warsaw Expo jest Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego.

Fotorelacja z Wood Tech Warsaw Expo

Za nami pierwszy dzień drugiej edycji targów Wood Tech Warsaw Expo. Wydarzenie odbywa się od 7 do 9 marca w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Reklama
Meblarski-1000-banner-srodtekstowy-750x100-gif-miesiecznik-i-portal-informacyjny-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl

Wood Tech Warsaw Expo 2023 to targi, których celem jest integracja sektora technologii obróbki drewna i produkcji mebli. Jednocześnie druga edycja wydarzenia stanowi odpowiedź na globalne wyzwania, a jedno z nich to współpraca polsko-ukraińska w czasie ataku Rosji na kraj naszych wschodnich sąsiadów.

Wood Tech Warsaw Expo nie jest nowym wydarzeniem. To event wywodzący się Międzynarodowych Targów Przemysłowych Warsaw Industry Week. Początkowo była to jedna ze stref targów, ale organizatorzy postawili sobie za cel stworzenie osobnego wydarzenia targowego, poświęconego wyłącznie sektorom technologii obróbki drewna i produkcji mebli w Polsce.

W Nadarzynie swoje rozwiązania prezentują między innymi firmy handlujące drewnem i surowcami, producenci i dystrybutorzy maszyn i urządzeń dedykowanych przemysłowi drzewnemu i tartacznemu, a także urządzeń do pozyskiwania, zrywki i transportu drewna. Nie brakuje również dostawców drewna, paneli, forniru, klejów, materiałów ściernych i powłok do drewna czy też maszyn do cięcia, leśnych, konstrukcji i domów z drewna. Do tego na targach w Ptak Warsaw Expo wystawiają się firmy oferujące okucia meblowe, zamki, odzież specjalistyczną, czy też zajmujący się sezonowaniem drewna i maszynami suszącymi.

Wood Tech Warsaw Expo 2023 w liczbach:

edycja: druga

termin: 7-9 marca 2023 roku

miejsce: pawilon B, Ptak Warsaw Expo

liczba wystawców: 120 firm

godziny otwarcia: 9.00-17.00

W gronie tegorocznych wystawców są m.in. takie firmy, jak: Amicus, BizeA, Elabel Due, Felder, Festool, Icro, IMA Schelling, Infotec CNC, ITA, Kemichal, Nestro, Neu-JKF, N-Pol, Polska Grupa CNC, Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego, Salvamac, SCM, Schuko Polska, Stürmer, Teknika, TopSolution oraz Wood-Mizer.

Poniżej relacja fotograficzna z targów Wood Tech Warsaw Expo 2023.

Amicus na Wood Tech Warsaw Expo.
Amicus.
BizeA na Wood Tech Warsaw Expo.
Bizea.
Elabel Due na Wood Tech Warsaw Expo.
Elabel Due.
Felder.
Festool.
Icro.
IMA Schelling Polska.
Infotec CNC.
ITA.
Kemichal.
Nestro.
Neu-JKF.
N-Pol.
Polska Grupa CNC.
Salvamac.
SCM.
Spotkanie dotyczące wyzwań dla przemysłu drzewnego.
Stürmer.
Teknika.
TopSolution.
Wood-Mizer.

Relacja z targów w Nadarzynie pojawi się również w kwietniowym wydaniu miesięcznika BIZNES.meble.pl.