Newsroom

CIFF Shanghai 2020 impulsem dla rynku

Design Dream Show. CIFF 2019.

CIFF Shanghai 2020 impulsem dla rynku

To już pewne. 46. edycja targów CIFF Shanghai odbędzie się w Shanghai Hongqiao w dniach 7-10 września br.

Zaplanowane, potwierdzone! W ten właśnie sposób, nie kryjąc radości, organizatorzy zapowiadają 46. edycję CIFF Szanghaj 2020. W ich opinii jest ona niezbędnym impulsem dla przyszłości rynku meblarskiego.

Radość jest tym większa, że niewielu może się pochwalić możliwością zorganizowania targów w tak trudnym czasie. Wciąż napływają nowe informacje o odwołaniach i przełożeniach wydarzeń w dużej części świata. Potwierdzenie, że 46. edycja CIFF Shanghai odbędzie się w Szanghaju Hongqiao w dniach 7-10 września br., daje nadzieję.

Informacja nie zaskoczyła profesjonalistów, którzy byli pod wrażeniem powodzenia 45. edycji CIFF Guangzhou, która została przełożona tylko o 4 miesiące w stosunku do planowanego terminu. Przyciągnęła rzeszę publiczności (143 tys. 363 odwiedzających) i zakończyła się przynosząc satysfakcję wszystkim wystawcom. Był to ważny znak ożywienia chińskiego rynku mebli i natychmiastowego powrotu do normalności wiodących targów.

46. CIFF Shanghai 2020 jest organizowane przez China Foreign Trade Center (Group) pod hasłem „Connecting the World” i ma na celu stworzenie bardzo silnej integracji między chińskim rynkiem krajowym wysokiego szczebla a rynkami międzynarodowymi, wspierając i pomagając firmom skutecznie reagować na szybko zmieniającą się sytuację. Świadomy obecnych trudności, CIFF w rzeczywistości współpracuje z kilkoma partnerami, aby wspierać zarówno działalność offline, jak i online swoich wystawców i kupujących, a także wdrażać ją w innowacyjny sposób. W szczególności współpraca z platformą handlową B2B Giga Cloud Logistics stworzy nowe niezwykłe możliwości dla firm zorientowanych na eksport.

Udział w 46. CIFF Szanghaj 2020 jest kluczowym krokiem, by z dynamizmem i niezbędnym optymizmem zmierzyć się z drugą połową br. i nadchodzącym rokiem 2021.

Pod jednym dachem Narodowego Centrum Wystawienniczo-Kongresowego (Shanghai) ponad 1 tys. wystawców zajmie 400 tys. m2 powierzchni wystawienniczej i będzie reprezentować cały łańcuch dostaw mebli: meble domowe, meble ogrodowe i rekreacyjne, elementy wystroju wnętrz i tekstylia domowe, biura, meble hotelowe i komercyjne, maszyny i materiały dla przemysłu meblarskiego.

Branża meblarska potrzebuje teraz bardziej niż kiedykolwiek wzornictwa i kreatywnych rozwiązań. W związku z tym hala projektowa będzie dalej rozbudowywana: skupiona na Designie Współczesnym (hala 4.1), rozwinie się w Nowoczesny Design (hala 3) i Trendy w Designie (hala 5.1). Odzwierciedlając pragnienie organizatorów, by stworzyć kulturę dobrego designu i dobrego życia, 46. CIFF Shanghai 2020 gwarantuje udział najlepszych marek. Wrześniowa edycja będzie szczególnie bogata w dedykowane wydarzenia i wystawy.