Newsroom

CIFF Guangzhou wyjątkowo w lipcu

964848600

CIFF Guangzhou wyjątkowo w lipcu

Jak poinformował Edimotion, partner komunikacyjny China International Furniture Fair, ta największa na świecie wystawa mebli i najważniejsza impreza poświęcona projektowaniu mebli w Chinach odbędzie się w jednym wydaniu i potrwa 4 dni.

Pierwotnie targi CIFF Guangzhou 2020 były planowane w dwóch fazach, organizowanych według sektorów produktów: pierwsza, od 18 do 21 marca, miała być poświęcona meblom domowym, artykułom domowym i materiałom, meblom ogrodowym i wypoczynkowym. Druga faza miała trwać od 28 do 31 marca i być poświęcona meblom biurowym, do wnętrz publicznych, hotelowym oraz maszynom i komponentom, a także surowcom.

Podczas 45. edycji CIFF Guangzhou, która odbędzie się w dniach 27-30 lipca br., takie sektory targów, jak meble domowe, wystrój wnętrz, wypoczynek na świeżym powietrzu, meble biurowe, a także oferta interzum Guangzhou, zostaną zebrane w jednym wydarzeniu.

Biorąc pod uwagę dobro wystawców i zwiedzających, organizatorzy podjęli ostrożne decyzje i starannie zaplanowali zapewnienie bezpiecznego, zdrowego i uporządkowanego środowiska wystawienniczego – zapewnia organizator wystawy, China Foreign Trade Guangzhou.