Newsroom

48. CIFF Szanghai 2021 przesunięty

CIFF w Szanghaju. Fot. materiały prasowe organizatorów.

48. CIFF Szanghai 2021 przesunięty

Świat obiegła zaskakująca wiadomość z Chin. Targi CIFF Szanghai zostały przełożone o… zaledwie kilka tygodni.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

CIFF Szanghai to największe i najwyższej rangi wydarzenie w branży wyposażenia wnętrz w drugiej połowie roku, odgrywające ważną rolę w promowaniu wewnętrznego rynku i pobudzaniu konsumpcji w sektorze wyposażenia wnętrz.

W oparciu o ogólną sytuację pandemiczną oraz zapobieganie zachorowaniom i kontrolę nad rozprzestrzenianiem się wirusa, w celu ochrony interesów i bezpieczeństwa osobistego wszystkich wystawców, zwiedzających i przedstawicieli branży, po uważnym wysłuchaniu opinii wszystkich stron, zdecydowano, że 48. edycja targów CIFF (Szanghaj), która pierwotnie miała odbyć się w dniach 3-6 września 2021 roku, zostanie przesunięta na 25-28 września 2021 roku.

Miejsce, w którym odbędą się targi pozostaje bez zmian i nadal jest to Narodowe Centrum Wystawienniczo-Kongresowe (Szanghaj).

Dzięki silnemu wsparciu odpowiednich władz i przedstawicieli branży organizatorzy przekonują, że dołożą wszelkich starań, aby zapewnić wszystkim uczestnikom bezpieczne, zdrowe i uporządkowane tereny wystawiennicze w dniach 25-28 września 2021 roku.

CIFF Guangzhou (Kanton) i CIFF Szanghai tradycyjnie uzupełniają się, aby wzajemnie się wzmacniać i wspólnie się rozwijać.

48. CIFF Szanghai odbędzie się w Szanghaju Hongqiao w dniach 25-28 września 2021 roku, obejmując meble mieszkaniowe, tkaniny ozdobne, meble ogrodowe i rekreacyjne, meble biurowe, meble komercyjne, meble hotelowe i maszyny do produkcji mebli.

Natomiast 49. CIFF Guangzhou (Kanton) odbędzie się w Guangzhou Pazhou w dniach 18-21 marca 2022 roku (I faza — meble mieszkaniowe, tkaniny ozdobne, meble ogrodowe i wypoczynkowe) oraz w dniach 28-31 marca 2022 roku  (II faza — meble biurowe, komercyjne, hotelowe, maszyny do produkcji mebli, materiały do produkcji mebli).

Więcej informacji na temat CIFF można znaleźć na stronie: www.ciff.furniture