Polska

Warsaw Home & Contract Spring Edition 2022

warsaw-home-logo-miesiecznik-i-portal-informacyjny-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl

O wydarzeniu

Biznesowe targi wnętrz – architektura, design, budownictwo – Warsaw Home & Contract

Wiosenna edycja Warsaw Home to 4 wydarzenia targowe obejmujące sektory: architektury krajobrazu i ogrodu, materiałów wykończeniowych, dekoracji dla wnętrz oraz elektroniki dla nowoczesnego domu. To niezwykła okazja do spotkania się z czołowymi firmami z szerokiej gamy branż, jakie oferują te targi; podniesienia swoich kwalifikacji, dzięki licznym prelekcjom i zapoznania się z innowacjami na rynku.

Warsaw Home & Contract

Warsaw Home & Contract to wielki koncept skupiający wydarzenia targowe z architekturą, designem i budownictwem. Targi bardzo szybko stały się najważniejszym wydarzeniem branżowym w tej części w tej części Europy. Naturalnym kierunkiem rozwoju naszego flagowego projektu, było stworzenie imprezy obejmującej wszystkie sektory z dziedziny architektury i designu. Wydarzenie rok rocznie przyciąga czołowych designerów, producentów, właścicieli sklepów, architektów, projektantów wnętrz i klientów indywidualnych; stanowiąc dla wszystkich uczestników wygodną platformę biznesową.

Struktura odwiedzających

Żadne inne wydarzenie targowe w tej branży na świecie nie rozwija się tak intensywnie i nie wykorzystuje równie skutecznie dobrego czasu dla designu. Piątą edycję odwiedziło 48 672 gości w tym

Struktura odwiedzających

Żadne inne wydarzenie targowe w tej branży na świecie nie rozwija się tak intensywnie i nie wykorzystuje równie skutecznie dobrego czasu dla designu. Piątą edycję odwiedziło 48 672 gości w tym 82% to przedstawiciele branży.

Lokalizacja

Warsaw Expo

Aleja Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn
Telefon +48 508 431 239
Email info@warsawexpo.eu
Strona www https://warsawhome.eu/