Europa

Salone del Mobile.Milano 2023

salone-del-mobile-milano-logo-miesiecznik-i-portal-informacyjny-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl

O wydarzeniu

Termin wydarzenia: 18-23.04.2023.

Salone del Mobile.Milano, najbardziej oczekiwane wydarzenie roku w dziedzinie wzornictwa, odbędzie się w dniach 18 do 23 kwietnia 2023 roku w Rho Fieramilano.

W przyszłym roku w programie znajdą się Salone Internazionale del Mobile, International Furnishing Accessories Exhibition, Workplace 3.0, trzecia edycja S.Project oraz biennale Euroluce, które powraca na targi po 4 latach.

Nie zabraknie oczywiście SaloneSatellite, wydarzenia skierowanego do szkół, uczelni i projektantów poniżej 35 roku życia, które w 2023 roku odbędzie się po raz 24.

Podobnie jak w przypadku ostatnich edycji, wystawom będzie towarzyszył bogaty program kulturalny, który zostanie ujawniony w późniejszym terminie.

Salone del Mobile.Milano 2023 będzie niepowtarzalną okazją dla całego sektora, by się spotkać, omówić swoje projekty, podzielić się pomysłami, a także, co nie mniej ważne, będzie to szansa na ponowne spotkanie z międzynarodową społecznością i podsumowanie obecnego stanu branży kreatywnej ze wszystkimi jej kluczowymi graczami.

Lokalizacja

Fiera Milano

Corso Italia, 20017 Rho MI, Włochy
Telefon 02 725941
Strona www www.salonemilano.it