Europa

Salone del Mobile. Milano 2022

salone-del-mobile-milano-logo-miesiecznik-i-portal-informacyjny-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl

O wydarzeniu

Największe targi meblowe i wyposażenia wnętrz Salone del Mobile.Milano wracają do swej pierwotnej formuły i w 2022 roku odbędą się w kwietniu. Będzie to jubileuszowa, 60. edycja tego wydarzenia.

Poprzednia edycja targów Salone del Mobile 2021 wyjątkowo odbyła się jesienią, a Salone del Mobile 2020 całkowicie odwołano. Nadchodząca edycja jest swego rodzaju nowym początkiem. Po trudach związanych z pandemią organizatorzy targów zaplanowali Salone del Mobile 2022 początkowo na kwiecień, a następnie na czerwiec.

Jak co roku, wydarzenie tworzy przestrzeń dla przedstawicieli najlepszych firm z branży designu i jest przesycone innowacyjnością. Aby znaleźć się w tym gronie należy zadbać nie tylko o jakość prezentowanych produktów, ale i wykazać się na tyle dużą kreatywnością, by wyróżnić się na tle innych. 

Targi Salone del Mobile 2022 to dowód na liczne zmiany, jakie są znakiem naszych czasów. Wydarzenie jest otwarte na innych za sprawą swojej nowej aplikacji, podcastów i innych mediów społecznościowych; zwraca się też coraz większą uwagę na zrównoważony rozwój. 

Na targach funkcjonują trzy główne kategorie. Kategoria Classic to przede wszystkim ponadczasowy styl w połączeniu z tradycyjnym podejściem do wzornictwa użytkowego. Kategoria xLux to odpowiedź na potrzeby nowoczesnego odbiorcy, który obok minimalizmu lubi przepych. Kategoria Design przedstawia nowości, w których najważniejsza jest ich funkcjonalność. Oprócz tego na Salone del Mobile 2022 odbędzie się także wydarzenie SaloneSatellite dla młodych, aspirujących projektantów oraz szkół i uczelni projektowania z całego świata.

Lokalizacja

Fiera Milano

Strada Statale Sempione, 28, 20017 Rho MI, Włochy
Telefon 02 725941
Strona www https://www.salonemilano.it/