Świat

Home Deco Show 2023

Logo targów Tashkent Home Deco 2023

O wydarzeniu

Termin wydarzenia: 15-17.11.2023

Organizowane przez TG Expo targi „Tashkent Home Deco” ożywią branżę szklarską, tekstyliów domowych i HORECA. Wystawa, która odbędzie się w dniach 15-17 listopada 2023 r. w Anhor Park Exhibition Area, utoruje drogę innowacjom dzięki dużej liczbie odwiedzających.

Stół kuchenny z zastawą i kwiatami - targi Tashkent Home Decor - miesięcznik i portal informacyjny branży meblarskiej biznes.meble.pl

Wiodące marki artykułów gospodarstwa domowego i kuchennego, wyposażenia hoteli i tekstyliów kontraktowych oraz ich najnowsze produkty znajdą się pod jednym dachem na targach „Tashkent Home Deco”, które odbędą się w Taszkencie, stolicy Uzbekistanu. Na targach „Tashkent Home Deco” prezentowane zostaną elementy wyposażenia wnętrz, od dekoracji wnętrz po przybory kuchenne, artykuły łazienkowe i ogrodowe oraz znajdzie się tam specjalną sekcję mebli hotelowych. Zwiedzającemu zostanie zaprezentowana szeroka gama produktów dla wszystkich potrzeb branży HoReCa, którą zapewnią profesjonaliści z wielu krajów, zwłaszcza z krajów ościennych regionu.

Zamów bilety już dziś: https://onlinebilet.tgexpo.com/en/tashkent-home-deco-show

Lokalizacja

Anhor Park Exhibition Area

Anhor Park Exhibition Area, 87G9+V57, 28 Shaykhontohur Street, Tashkent, Uzbekistan
Telefon +90 216 338 4525
Email melis.barutcu@tgexpo.com
Strona www www.tashkenthomedeco.com/en/