Webinary

Webinar „SEO & Content w e-commerce w branży meblarskiej” już 20 kwietnia o godzinie 10:00

Webinar Ideo

Webinar „SEO & Content w e-commerce w branży meblarskiej” już 20 kwietnia o godzinie 10:00

Branża meblarska to niewątpliwie jedna z najbardziej konkurencyjnych branż w świecie e-commerce. Kadra zarządzająca sklepami internetowymi z tego sektora ma z pewnością trudny orzech do zgryzienia. Sprostanie stale rosnącym oczekiwaniom konsumentów jest coraz trudniejsze i wymaga kompleksowych, synergicznych działań w zakresie szeroko pojętego marketingu.

Dlatego z myślą o prezesach, właścicielach oraz kadrze zarządzającej organizujemy spotkanie, podczas którego skupimy się nie tylko na temacie budowania świadomości poprzez zwiększenie liczby wizyt na stronie w postaci zimnego ruchu, ale również poruszymy wątek zaopiekowania się klientem i budowania jego pozytywnego doświadczenia w kontakcie z marką.

Już w środę 20 kwietnia 2022 r. o godzinie 10:00 ekspert Paweł Szczyrek – Creative and Content Manager z agencji e-marketingowej i e-commerce Ideo Force poprowadzi webinar na temat SEO i Contentu w e-commerce w branży meblarskiej.

Do kogo jest skierowany webinar?

Webinar SEO & Content w e-commerce w branży meblarskiej to spotkanie skierowane do liderów e-commerce z tego sektora, którzy chcą wiedzieć, jak za pomocą dobrze zorganizowanej treści w sklepie internetowym wyświetlać się częściej w organicznych wynikach wyszukiwania.

W sposób szczególny zapraszamy prezesów, dyrektorów oraz kadrę zarządczą sklepów internetowych, którzy są zainteresowani zdobyciem lub poszerzeniem swojej wiedzy na temat sposobów budowania obrazu marki, która wychodzi naprzeciw potrzebom konsumentów.

Czego uczestnik dowie się z webinaru?

• Jak dać się znaleźć potencjalnym klientom w wyszukiwarkach?

• Jaka jest różnica pomiędzy publikacją treści na własnych stronach i na stronach zewnętrznych i jakie są ich cele?

• Ile powinien kosztować tekst na stronę www?

• Na jakie techniczne aspekty należy zwracać uwagę podczas publikacji treści w Internecie?

Jak się zarejestrować?

Udział w webinarium jest bezpłatny, zapraszamy do rejestracji: https://bit.ly/3NDeXVQ