Webinary

„Concordia Design: różne oblicza Wyspy Słodowej”

782361519

„Concordia Design: różne oblicza Wyspy Słodowej”

22 października o 11.00 Virtus Studio zaprasza na spotkanie online z cyklu Architektura. Tematem będzie Concordia Design Wrocław, multifunkcyjna przestrzeń do pracy i spędzania czasu.

Reklama
Banner targów IFFINA 2024 750x109 px

Concordia Design we Wrocławiu została zaprojektowana przez biuro MVRDV – jedną z najlepszych pracowni architektonicznych w Europie. „Concordia Design: różne oblicza Wyspy Słodowej”  to tytuł webinaru, który odbędzie się 22 października br. o godz. 11.00.

Wyspa Słodowa ma złożoną i ważną historię – istniejący budynek jest jedyną budowlą, która pozostała na wyspie po oblężeniu w czasie II wojny światowej, stała się również miejscem spotkań dynamicznej młodzieży miasta i jego przyszłościowego myślenia.

Celem Concordia Design Wrocław było uszanowanie obu tych cech lokalizacji, dzięki czemu powstał budynek bez „tylnej strony”, który otwiera się na zwiedzających w obu kierunkach oraz dostępny dla gości taras z zieloną ścianą, z którego rozpościera się widok na panoramę Wrocławia.

Gościem specjalnym spotkania online, organizowanego przez Virtus Studio będzie Aleksandra Chachaj, koordynująca proces projektowy i realizację pomiędzy biurem MVRDV a Concordia Design Wrocław

Uczestnicy webinaru poznają historię tego miejsca, a także aspekty współpracy z najlepszymi specjalistami, którzy zostali zaangażowani w to niezwykłe przedsięwzięcie.

Udział bezpłatny, rejestracja: