Design
Najnowsze trendy łazienkowe, prezentacje produktowe oraz dostęp online do katalogów firm znajdziesz w najnowszym „PRZEWODNIKU ARCHITEKTA: łazienka na czasie”.
plany na przyszłość
02-05-2022

Temat przewodni tegorocznych „Planów na przyszłość/ LAB” to „Architektura w kryzysie”. Na wystawę można zgłaszać projekty powstałe na terenie Warszawy. Nabór kończy się 10 maja. »

23-04-2022

Wodoodporne tapety winylowe zwiększają możliwości dekoracji łazienki. Najmodniejsze są zestawienia bieli z czernią, styl vintage i japandi. »

jak urządzić strefę dzienną
14-04-2022

Pomysłów i inspiracji do aranżacji salonu, a także odpowiedzi na pytanie: Jak zaprojektować pokój dzienny?, dostarcza najnowszy „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: strefa dzienna”. »

Tagi: design, trendy
12-04-2022

Jeszcze kilka lat temu kuchnie były osobnymi pomieszczeniami, w których przygotowywano posiłki. Jednak wraz ze wzrostem zapotrzebowania na otwarte przestrzenie mieszkalne i rosnącą popularność... »

Sofa „Butterfly”, którą zaprojektował Giovanni Pesce, miała swoją światową premierę na ekspozycji marki Marinelli Home.
07-04-2022

Dlaczego architekturę Japonii uznaje się za najbardziej kreatywną, a potencjał rynku mebli biurowych imponuje biznesowi? Co sprawia, że projektanci na nowo odkrywają Kraj Kwitnącej Wiśni? »

Tagi: design, trendy
Program Edukacyjno-Projektowy
04-04-2022

W ramach 21. edycji projektu PE-P zgłębiamy realne a ukryte potrzeby dzieci i młodzieży wobec systemu edukacji. »

nowa era luksusu
03-04-2022

Pogłoski o przegranej luksusu z kryzysem są przedwczesne. Jednak marki i projektanci muszą stawić czoła wyzwaniom i zmianom, które pojawiają się na horyzoncie. »

Tagi: design, trendy
jak funkcjonalnie zaprojektować łazienkę?
02-04-2022

Podczas webinarium z cyklu Design & Łazienki, które odbędzie się 7 kwietnia o 11.00, arch. Patrycja Suszek-Rączkowska opowie o projektowaniu łazienki. »

Pawilon Polski zaprojektowany na Expo 2020 Dubai przez polską pracownię WXCA i szwajcarskie studio Bellprat Partner.
21-03-2022

Zaprojektowany na Expo 2020 Dubai przez polską pracownię WXCA i szwajcarskie studio Bellprat Partner - Pawilon Polski - otrzymał World Expo Awards w kategorii Best Large Pavilion. »

17-03-2022

Taras i balkon traktowane są nie tylko jako miejsce spotkania ogrodu z wnętrzem. Zyskują status dodatkowego pomieszczenia. Ich wyposażenie jest traktowane na równi z kuchnią czy sypialnią. »

meble Plaza Fabryki Mebli Wersal
15-03-2022

Proste formy, monokolory i wartości dodane, które sprawią, że tak mebel, jak i wnętrze będą przytulne – to najważniejsze trendy w zakresie nowoczesnych mebli tapicerowanych. »

Orientarium w Łodzi
08-03-2022

23 marca o 10.00 Virtus Studio organizuje przedpremierowe zwiedzanie największego w Europie Orientarium w ramach konferencji Orientarium - Ekosystemy wodne w projektach biologicznych. »

sklep IKEA w Katowicach
06-03-2022

Za nową inicjatywą IKEA stoi ważne przesłanie: zobacz, jak można stworzyć coś z niczego, czyli z resztek tekstyliów. Efekty inspiracji przedstawia wystawa w sklepie IKEA w Katowicach. »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!