Firmy na targach

Nowe otwarcie

My Modern Home - stoisko na targach Meble Polska 2024 w Poznaniu

Nowe otwarcie

My Modern Home postawiło na rozwój grup produktowych, których nie prezentowało wcześniej na targach. Marka zainicjowała też spotkania dla projektantów.

Otwarta ekspozycja na targach MEBLE POLSKA 2024 zachęcała do zapoznania się z ofertą. Ponadto pierwszego dnia targów marka My Modern Home po raz pierwszy zorganizowała na swoim stoisku spotkania dla projektantów.

My Modern Home - stoisko z góry na targach Meble Polska 2024 w Poznaniu

Premiery marki My Modern Home

Na targach MEBLE POLSKA 2024 marka zaprezentowała 7 kolekcji mebli do wnętrz oraz kolekcję mebli tarasowych My Modern Garden. Na stoisku dominowały meble do salonu i przedpokoju. Radius to wizualnie lekka kolekcja, uzupełniona o nowe stoliki kawowe, szafkę RTV, lustra, a także meble tapicerowane. W kolekcji znajdują się wygodne sofy 2- i 3-osobowe, fotel oraz pufy, z których jedna ma charakterystyczną, okrągłą półeczkę pomocniczą. Nowością w ofercie jest również gama stołów jadalnianych oraz krzeseł – wymienia Olga Ciechacka. Asortyment wzbogaciliśmy o nowe okrągłe i wielokątne stoły na czterech różnych bazach. Podczas targów w Poznaniu zaprezentowaliśmy stół z orzechowym blatem i ażurową podstawą. Spośród krzeseł klienci mogą wybrać opcję w całości tapicerowaną lub siedziska i oparcia wykonane z lakierowanej sklejki. Tę część ekspozycji uzupełniła oryginalna lampa z kolekcji Space zaprojektowana przez dr Pawła Buszko.

Myślę, że formuła spotkań była ciekawa. O nowościach w ofercie My Modern Home opowiadali: Olga Ciechacka – projektantka mebli, dr Paweł Buszko – projektant i ekspert wzornictwa oraz Dorota Starosta – projektantka ceramiki i rzeźby. Ja przedstawiałem firmę Komet, nasze marki meblowe oraz możliwości współpracy z projektantami. Ponieważ realizacja projektów stanowi istotną część naszej działalności produkcyjnej, postanowiliśmy mocniej to zaznaczyć – przekonuje Wojciech Przybylski, prezes Zarządu firmy Komet.

My Modern Home - właściciele na targach Meble Polska 2024 w Poznaniu
Na zdjęciu od lewej: Bartosz Przybylski, wiceprezes Zarządu Komet i Wojciech Przybylski, prezes Zarządu Komet.

Dla marki My Modern Home targi to również doskonała okazja do wysłuchania klientów. Ciekawi nas to, co na temat nowości mają do powiedzenia osoby odwiedzające nasze stoisko. Cenimy opinie nie tylko profesjonalistów, ale także wszystkich pozostałych osób, które trafiają do nas. Mam nadzieję, że ciężka praca całego naszego zespołu włożona w przygotowanie aktualnej oferty przełoży się na dalszy rozwój współpracy z salonami meblowymi i projektantami. Na efekty targów tradycyjnie chwilę trzeba będzie poczekać – podsumowuje Wojciech Przybylski.

My Modern Home - targi Meble Polska 2024 w Poznaniu - spotkanie dla architektów

Na stoisku zauważalne były również ciekawe formy luster, wieszaki oraz stoliki. W serii Bend wprowadziliśmy nowe stoliki pomocnicze i kawowe. Ich blaty są wykonywane z materiału pochodzącego w 100% z recyklatu z odpadów postkonsumenckich. Każdy z tych blatów jest niepowtarzalny, a odpady uzyskane w procesie ich obróbki podlegają ponownemu przetworzeniu, stając się częścią kolejnego projektu. W kolekcji Bend wdrożyliśmy również set stolików kawowych z charakterystycznym podziałem blatu i wysokim rantem, a także nowe stoliki z wbudowaną funkcją ładowania indukcyjnego. Na targach zaprezentowaliśmy także mobilny kontenerek z funkcją przechowywania i ruchomym górnym blatem. Całkiem niedawno został nagrodzony dwoma Diamentami Meblarstwa 2024 – informuje Olga Ciechacka.

My Modern Home - zespoł na stoisku na targach Meble Polska 2024 w Poznaniu
Zespół My Modern Home

Wiecej na: www.mymodernhome.eu

ZOBACZ TAKŻE: Biznes to sztuka podejmowania decyzji