12/18

URBAN Sp. z o.o.

Do schowka
telefon: +48 (16) 621 33 61 +48 (16) 621 64 21
tel kom.: +48509056043
e-mail:urban@meble.pl (503)
e-mail:urban@pkpoczta.pl (12)

Szanowni Państwo

"URBAN" sp. z o.o. jest jednym z największych w Europie importerem mebli amerykańskich. Nasza oferta oparta jest w całości o wyselekcjonowane meble stylowe produkowane przez znanych i liczących się od wielu lat producentów z USA. Na dzień dzisiejszy strategicznym partnerem naszej  firmy jest:

- ASHLEY FURNITURE  - meble stylowe do salonów, meble wypoczynkowe, sypialnie, meble gabinetowe , dodatki do mieszkań.

Większość towarów , które cieszą się największym popytem sprzedajemy z magazynów , których stany ilościowe staramy utrzymać się na poziomie nie pozwalającym na zbyt długie oczekiwania od momentu zamówienia. Magazyny składowe oraz 3000 m2  ekspozycji, znajdują się w Jarosławiu przy ulicy Tarnowskiego 20a. Obejrzenie przedstawionej na stronie internetowej:

www.mebleurban.pl

oferty nigdy nie zastąpi wrażeń jakie niesie za sobą bezpośredni kontakt z tymi produktami na naszej ekspozycji, więc gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej ekspozycji.Wiekszość towarów prezentowanych na stronie internetowej można obejrzeć na naszej ekspozycji w Jarosławiu.

Nasi handlowcy również odpowiedzą na wszelkie zapytania telefonicznie , dzwoniąc na numer tel : +48 16 621 3361 w godzinach od 8 - 16 od poniedziałku do piątku, natomiast w sobotę od 8 - 12. Poza godzinami pracy firmy można kontaktować się dzwoniąc na numer komórkowy +48 509 056 043.

Ekspozycja czynna jest również co dziennie w godzinach od 8 do 16 , w sobotę od 8 do 12.

Dla klientów przyjeżdżających z odległych miejscowości ,lub z zagranicy możliwe jest obejrzenie ekspozycji w innych godzinach niż godziny pracy firmy, jak również w niedzielę. Warunkiem jest jednak wcześniejsze uzgodnienie tego telefonicznie.

Wszystkie zapytania o ceny jak też o inne szczegóły przedstawionej oferty prosimy kierować na adres meilowy : urban@meble.pl , lub korzystając bezpośrednio z zamieszczonego w dziale KONTAKT formularza.

"URBAN" sp. z o.o. zaprasza również do współpracy handlowej salony meblowe , które chcą swoją dotychczasową ofertę sprzedaży powiększyć o ekskluzywne , stylowe i klasyczne meble wymienionych powyżej producentów. Zwiększająca się z roku na rok sprzedaż właśnie takich stylowych mebli , wskazuje na ich coraz większe zapotrzebowanie.

 

Z wyrazami szacunku Prezes Zarządu

Karolina Orzechowska

Oferta:
  • Salony meblowe
  • rodzaj mebli
  • pokojowe
  • sypialnie
  • wypoczynkowe
Dodano:  2007-03-14   Wyświetleń:  369257
-
 
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!