wpisz szukaną frazę
Województwo:
Kategoria:
Typ ogłoszenia:
Numer oferty: 19047
6/10832
Ogłoszenie archiwalne

CIC Przedstawicielstwo w Polsce

zatrudni osobę na stanowisko:

SOURCING MANAGER – KUPIEC NA POLSKĘ

Miejsce pracy:

Polska

Ważne do: 2019-10-07

Opis stanowiska

Kategoria: Wyposażenie wnętrz – kanapy i produkty z płyty (stoły, komody)

Francuska firma ID COM z siedzibą w Dardilly (Lyon), należąca do grupy MARKET MAKER, jest hurtowym dostawcą europejskich sieci dystrybucyjnych w zakresie trzech grup produktowych: produktów wyposażenia wnętrz, elektroniki użytkowej, upominków promocyjnych.
Obecnie, firma zatrudni Sourcing Managera w kategorii meble na Polskę z docelowym rozszerzeniem kompetencji na rynki Europy Wschodniej.
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyła w procesie tworzenia i wprowadzania nowych produktów do oferty meblowej firmy ID COM.

 

•    Obowiązki
-    Poszukiwanie nowych dostawców i produktów w ramach danej kategorii
-    udział w targach międzynarodowych
-    monitorowanie sytuacji rynkowej
-    Utrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi i nowymi dostawcami
-    Zarządzanie umowami z dostawcami
-    Negocjowanie warunków handlowych z dostawcami krajowymi oraz zagranicznymi (Europa Wschodnia)
-    Zarządzanie danym asortymentem produktów - optymalizacja cen, jakości, logistyki
-    Wspieranie i koordynowanie łańcucha dostaw
-    Bliska współpraca z działem zaopatrzenia i planowania zakupów oraz z działem jakości firmy we Francji
-    Bezpośrednie raportowanie do centrali firmy we Francji
 

Wymagania

-    Kilkuletnie doświadczenie w obszarze zakupów i sourcingu
-    Bardzo dobra znajomość branży meblarskiej
-    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, francuski będzie dodatkowym atutem
-    Duża mobilność - gotowość do wyjazdów służbowych w kraju i za granicą
-    Umiejętności negocjacyjne
-    Samodyscyplina i dobra organizacja pracy
-    Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

-    Stała współpraca z możliwością rozwoju osobistego w środowisku międzynarodowym (rodzaj umowy do uzgodnienia z kandydatem)
-    Atrakcyjne wynagrodzenie: stałe oraz zmienne bezpośrednio związane z osiąganymi wynikami
-    Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop
-    Objęcie stanowiska najpóźniej na początku 2020 roku.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres : rekrutacja@cicvarsovie.pl
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 

Jeżeli w Państwa CV znajdują się dane osobowe w szerszym zakresie niż imię (imiona) i nazwisko; data urodzenia; dane kontaktowe, wykształcenie,  kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, to prosimy o zamieszczenie w przesyłanych dokumentach następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CIC Przedstawicielstwo w Polsce z siedzibą w Warszawie, (kod: 00-193) przy ul. Stawki 2, moich danych osobowych, podanych przez mnie w składanej aplikacji, w tym w załączonym CV, w zakresie wykraczającym poza imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia; dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.


Klauzula informacyjna

1.    Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest CIC Przedstawicielstwo w Polsce, 00-193 Warszawa ul. Stawki 2, cicvarsovie@cicvarsovie.pl.
2.    Pana/Pani dane osobowe, w zakresie jaki został określony w Kodeksie pracy, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek, dane o stanie zdrowia, zainteresowania itp.) przetwarzamy na podstawie Pana/Pani dobrowolnej zgody, którą wyraził/a Pan/Pani wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne (podanie tych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji).
3.    Pana/Pani dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do czasu jego zakończenia, a gdy wyraził/a Pan/Pani zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach do czasu wycofania wyrażonej przez Pana/Pani zgody.
4.    Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych, uzyskania ich kopii, sprostowania (poprawienia), żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Ma Pan/Pani także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa). Ma Pan/Pani prawo wycofania zgody w każdym czasie (dotyczy danych takich jak np. dane kontaktowe, wizerunek, inne dane przetwarzane poza zakresem wskazanym w przepisach prawa pracy, których podstawą przetwarzania jest zgoda). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Skorzystać z powyższych praw oraz wycofać zgodę na przetwarzanie danych można kontaktując się z nami pod adresem cicvarsovie@cicvarsovie.pl.
Pana/Pani dane osobowe możemy przekazać spółkom z grupy  Crédit Mutuel Alliance Fédérale, naszym partnerom biznesowym, na potrzeby których przygotowywana jest rekrutacja (wymienionym w ogłoszeniu o pracę oraz innym niż wymienione w ogłoszeniu o pracę w przypadku, gdy wyraziliście Państwo również zgodę na przyszłe rekrutacje), dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.
5.    Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania może utrudnić lub uniemożliwić reakcję na przesłaną aplikację.

Zgody (poniższe zgody są dobrowolne i pozwalają nam na zwiększenie efektywności realizacji procesu rekrutacji).
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CIC Przedstawicielstwo w Polsce z siedzibą w Warszawie, (kod: 00-193) przy ul. Stawki 2, moich danych osobowych, podanych przez mnie w składanej aplikacji, w tym w załączonym CV, w zakresie wykraczającym poza imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia; dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Zgoda na przetwarzanie danych dla celów przyszłych rekrutacji (na jej podstawie możemy się kontaktować z Panem/Panią w przypadku innych ciekawych rekrutacji, które w przyszłości będziemy prowadzili).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CIC Przedstawicielstwo w Polsce z siedzibą w Warszawie, (kod: 00-193) przy ul. Stawki 2, moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.


 

 

Dodatkowe informacje

Ogłoszenia użytkownika:
Wyświetlen: 70 Dodano: 2019-09-23 Ważne do: 2019-10-07
Najbliższe targi:
FURNICA 2020
Polska - Poznań
2020-09-15 | 2020-09-18
DREMA 2020
Polska - Poznań
2020-09-15 | 2020-09-18
Przesunięte: Łódź...
Polska - Łódź
2020-09-17 | 2020-09-26
Warsaw Home & Contract
Polska - Nadarzyn
2020-11-26 | 2020-11-29
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!