Słownik meblarski

Libro

Firma LIBRO istnieje od 1990 roku. Zajmuje się produkcją wysokiej jakości mebli tapicerowanych w szerokiej gamie tkanin. Posiada cztery zakłady produkcyjne zatrudniające ponad 800 osób. Firma Libro jest firmą wyłącznie z polskim kapitałem. Produkcja odbywa się w polskich zakładach z materiałów kupowanych w większości w Polsce.

Fabryka Libro Meble powstała 1 marca 1990 roku. Marek Liberacki – właściciel firmy rozpoczął działalność w branży meblarskiej od produkcji wersalek, które w tamtym czasie cieszyły się na rynku dużym zainteresowaniem. W kolejnych latach budował zakład produkcyjny, z kilkunastoosobową załogą na starcie.

libro-zaklad-w-lubawie-miesiecznik-i-portal-informacyjny-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl
Libro – zakład w Lubawie.

Tworząc markę Libro, Marek Liberacki połączył swoją pasję do mebli i projektowania z rzeczywistym tworzeniem mebli wypoczynkowych, co dało początek nowoczesnym kolekcjom mebli tapicerowanych.

Obecnie firma oprócz brandu „Libro” rozwija także markę „Tabou”, która obejmuje nowoczesne sofy i narożniki do salonu. Fabryka Mebli Libro posiada w ofercie szeroką gamę mebli tapicerowanych takich jak narożniki modułowe, sofy jednoosobowe, sofy dwuosobowe, łóżka, fotele, pufy oraz tapczany.

Kategoria: