5/17

REMMERS

Do schowka
telefon: +48 (61) 816 81 00 +48 (61) 816 81 46
fax: +48 (61) 816 81 11
e-mail:remmers@remmers.pl (28)
www:www.remmers.pl (272)
Certyfikat Najwyższej Jakości
Z przyjemnością informujemy, że nasza firma uzyskała zaszczytne wyróżnienie, jakim jest "Certyfikat "Najwyższej Jakości" przyznany przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością pod patronatem ministra gospodarki. 8 czerwca 2009 w trakcie uroczystej Gali Jakości w Teatrze Nowym w Poznaniu dyrektor generalny firmy Remmers Polska Maciej Szkudlarek odebrał z rąk konkursowej kapituły wyróżnienie „Najwyższa Jakość w budownictwie”. Firma Remmers Polska została wyróżniona za konsekwentną i efektywną realizację założonej wizji i strategii rozwoju, niekwestionowaną pozycję lidera w branży chemii budowlanej i produkcji lakierów do drewna.
Liderzy Stolarki Budowlanej
Doroczny ranking liderów branży stolarki budowlanej organizowany przez wydawnictwo "Forum Branżowe" jest obrazem stanu na ostatni dzień roku 2008. Uwzględniono w nim wyniki uzyskane ze sprzedaży w minionym sezonie oraz aktywność rynkową i wieloletnią współpracę promocyjno-reklamową. Również firma Remmers Polska znalazła się w gronie wyróznionych w rankingu "Lider Stolarki Budowlanej". Uroczyste wręczenie dyplomów odbyło się podczas Gali Stolarki Budowlanej 23 czerwca br. w Warszawie. Cieszymy się bardzo ze zdobytego wyróżnienia, mamy nadzieję, że obecny sezon również zakończy się sukcesem i w dobrej kondycji dotrwamy do kolejnej edycji Gali Liderów Stolarki Budowlanej 2010.
Dodano:  2009-04-06   Wyświetleń:  4723
-
 
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!