Rankingi

Wygraj w konkursie na 35-lecie marki WAJNERT

35-lecie WAJNERT konkurs

Wygraj w konkursie na 35-lecie marki WAJNERT

Marka WAJNERT z okazji jubileuszu 35-lecia zaprasza do wspólnego świętowania.

Z pasji do piękna tworzenia mebli marka WAJNERT, od 35 lat, buduje lepsze codzienne życie i tworzy najważniejszą przestrzeń na świecie – dom. Za niezwykłością mebli stoi rodzina. To właśnie jej zapał, pomysłowość i odwaga sprawiły, że meble WAJNERT są nie tylko pięknie zaprojektowane, ale też w pełni użyteczne. Meble WAJNERT stały się częścią wielu domów.

Marka WAJNERT dziękuje, że przez 35 lat mogła być obecna przy ważnych i niezapomnianych chwilach w życiu wielu osób, dlatego z tej okazji przygotowała konkurs „Świętuj z nami 35-lecie i wygrywaj nagrody”.

Konkurs jest dla wszystkich, którzy chcieliby się podzielić swoimi wspomnieniami związanymi z marką WAJNERT tymi sprzed lat czy sprzed chwili. Wspomnieniami niezapomnianych, radosnych chwil, ulubionego czasu spędzonego z rodziną pełnego domowego ciepła czy najbardziej wzruszających momentów życia, którym towarzyszyły meble WAJNERT.

Weź udział w konkursie!

Zadanie konkursowe:Podziel się z nami swoją historią i pokaż na zdjęciu lub filmie swoje wspomnienie związane z marką WAJNERT.

Do wygrania 35 nagród na 35-lecie marki WAJNERT.

  • Nagroda główna to sofa i fotel z kolekcji mebli TANGO.
  • II miejsce – narożnik OLAND.
  • III miejsce – fotel MULA.
  • Specjalna nagroda Internautów – sofa CALI
  • Wyróżnienia – 31 x komplet dekoracyjnych poduszek.

Przyjmowanie zgłoszeń potrwa do 6 listopada 2020 r. Zgłoszenia należy dokonać na stronie konkursowej www.wajnert.pl/konkurs35

CZYTAJ więcej o firmie Wajnert na portalu BIZNES.meble.pl