Rankingi

Wybór Konsumentów targów MEBLE POLSKA

Comforteo - Genesis - Złoty Medal Wybór Konsumentów MEBLE POLSKA 2023.

Wybór Konsumentów targów MEBLE POLSKA

Już wiadomo, jaka firma została laureatem konkursu o Złoty Medal Wybór Konsumentów targów MEBLE POLSKA 2023.

21 lutego 2023 roku, czyli pierwszego dnia targów MEBLE POLSKA, poznaliśmy laureatów nagrody Złoty Medal Grupy MTP. Od tego momentu rozpoczął się kolejny etap rywalizacji – konkurs o Złoty Medal Wybór Konsumentów.

ZOBACZ TAKŻE: Złote Medale na targach MEBLE POLSKA 2023

Przedstawiciele branży meblarskiej, jak i konsumenci, mogli oddawać głosy na najlepsze według nich nagrodzone produkty, wybrane przez sąd konkursowy. Głosowanie internetowe trwało miesiąc.

Jaki jest tegoroczny Wybór Konsumentów?

Tytuł Złoty Medal Wybór Konsumentów targów Meble Polska 2023 zdobyło Łóżko Genesis firmy Comforteo Węgłowski i Stryjakiewicz.

Inspiracją do stworzenia łóżka Genesis była potrzeba bliskości człowieka z naturą. Charakterystyczne dla łóżka obłe kształty nawiązują do łagodnych kształtów roślinnych, wpisując się jednocześnie w obecnie panujące trendy wnętrzarskie. Połączenie dwóch, na pozór różnych od siebie tkanin – wzorzystej, żakardowej z miękką boucle, współtworzy harmonijny duet. Integralną częścią podstawy łóżka są dwa stoliki nocne z blatami wykonanymi z drewna orzechowego. Łóżko Genesis zostało również nagrodzone w konkursie Diament Meblarstwa 2023.

Targi MEBLE POLSKA, które odbyły się w lutym 2023 okazały się ogromnym sukcesem, zarówno pod względem firm prezentujących swoje najnowsze produkty, jak i pod kątem zwiedzających, którzy przyjechali na to wydarzenie z całego świata.

Tak wyglądała tegoroczna uroczystość wręczenia nagród podczas MEBLE POLSKA 2023: