Rankingi

Finał konkursu „Diament Meblarstwa 2022”

Diament Meblarstwa 2022.

Finał konkursu „Diament Meblarstwa 2022”

6 grudnia to dla wielu firm z branży meblarskiej długo oczekiwany dzień – Gala wręczenia nagród w prestiżowym konkursie „Diament Meblarstwa” stanowi idealne zwieńczenie 2021 roku.

16. edycja konkursu „Diament Meblarstwa”, organizowanego przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę miesięcznika BIZNES.meble.pl oraz Grupę Meble.pl S.A., dobiega końca.

W tym roku kapituła miała za zadanie ocenić ponad 100 produktów: mebli, a także akcesoriów i komponentów. 56 jurorów, wyłaniając zwycięzców, wzięło pod uwagę przede wszystkim wzornictwo i zgodność z aktualnymi trendami, innowacyjność oraz zaawansowanie technologiczne, funkcjonalność i ergonomię, a także ogólną prezencję zgłoszonych produktów. Przyznane nagrody są potwierdzeniem oryginalności i wysokiej jakości mebli, akcesoriów, półfabrykatów i komponentów meblowych, a laureaci zostaną uhonorowani statuetkami „Diament Meblarstwa 2022”.

Wyboru zwycięzców 16. edycji konkursu „Diament Meblarstwa” dokonało jury, w którego skład wchodzą architekci, projektanci wnętrz, jak również designerzy, blogerzy, przedstawiciele mediów i organizacji, naukowcy i eksperci z branży meblarskiej, przedstawiciele handlu, technolodzy produkcji, przedstawiciele hurtowni oraz firm patentowych i atestowych.

Więcej o tym, które produkty decyzją kapituły zostaną nagrodzone „Diamentami Meblarstwa 2022” w informacji z wynikami:

„Diament Meblarstwa 2022” – oto zwycięzcy!

Po rocznej przerwie powraca Diamentowa Gala. 6 grudnia laureaci, jurorzy, partnerzy i patroni spotkają się w Warszawie na wręczeniu nagród w konkursie „Diament Meblarstwa”.

Partnerami Gali rozdania nagród w 16. edycji konkursu są Euler Hermes i WOODEXPERT.

Tegorocznym Partnerem Technologicznym jest firma IFS.

Natomiast Patronami Honorowymi i Medialnymi 16. edycji konkursu „Diament Meblarstwa” są portale internetowe, czasopisma oraz instytucje związane z branżą meblarską, co wiąże się z szeroką promocją konkursu. 

Na Gali swoją premierę będzie miał Katalog Konkursowy, w którym prezentowane są wszystkie zgłoszone do tegorocznej edycji produkty.

Relacja z Gali zostanie opublikowana m.in. w styczniowym wydaniu miesięcznika BIZNES.meble.pl, na portalu oraz w mediach społecznościowych.