Rankingi

Diament Meblarstwa 2023 – katalog konkursowy

Diament Meblarstwa 2023 - katalog konkursowy.

Diament Meblarstwa 2023 – katalog konkursowy

Siedemnasta edycja konkursu Diament Meblarstwa dobiegła końca, a jej podsumowanie stanowi katalog. Publikacja pojawiła się na rynku wraz ze styczniowym wydaniem BIZNES.meble.pl, jest też dostępna w formie e-wydania.

Na 68 stronach, dołączonego do najnowszego wydania miesięcznika BIZNES.meble.pl, katalogu inspiracji na 2023 rok, prezentowane są nie tylko nagrodzone przez jurorów produkty, ale też te, które zostały zgłoszone do konkursu. W siedemnastej edycji Diamentu Meblarstwa wzięło udział blisko 70 firm i marek meblarskich oraz producentów i dystrybutorów oferujących artykuły wyposażenie wnętrz, a także młodych projektantów, dla których tradycyjnie już przygotowaliśmy osobną kategorię: młody design.

Kilkudziesięcioosobowe jury oceniło ponad 110 produktów: mebli, akcesoriów, komponentów oraz projektów przygotowanych przez najmłodszych adeptów wzornictwa. Podobnie jak w latach ubiegłych produkty zostały podzielone na dwie klasy: standard i premium.

Diament Meblarstwa to nagroda, która od lat cieszy się renomą w branży, pozytywnie wpływając na promocję i sprzedaż wyróżnionych produktów.

Wszystkie konkursowe produkty można również obejrzeć na stronie konkursu: www.diamentmeblarstwa.pl, natomiast triumfatorów siedemnastej edycji w artykule Kto zdobył Diament Meblarstwa 2023?, jak również w relacji z gali – Diament Meblarstwa 2023 – wielki finał.

Organizatorzy – Wydawnictwomeble.pl, wydawca miesięcznika BIZNES.meble.pl, oraz Grupa Meble.pl S.A. – jeszcze raz gratulują laureatom i dziękują wszystkim za udział w jubileuszowej edycji konkursu.

Szczególne podziękowania należą się jurorom, a także patronom, jak również firmie Allianz Trade – Partnerowi Strategicznemu konkursu.

18. edycja konkursu Diamentu Meblarstwa wystartuje 1 czerwca 2023 roku. Zgłoszenia, jak zawsze, będą przyjmowane za pośrednictwem strony Diament Meblarstwa.

Zapraszamy do lektury: