Rankingi

„Diament Meblarstwa 2022” – oto zwycięzcy!

Logo Diament Meblarstwa 2022

„Diament Meblarstwa 2022” – oto zwycięzcy!

W tym roku w konkursie „Diament Meblarstwa”, organizowanym przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę miesięcznika „BIZNES.meble.pl” oraz Grupę Meble.pl S.A. kapituła miała za zadanie ocenić ponad 100 produktów: mebli, a także akcesoriów i komponentów.

56 jurorów, wyłaniając zwycięzców, wzięło pod uwagę przede wszystkim wzornictwo i zgodność z aktualnymi trendami, innowacyjność oraz zaawansowanie technologiczne, funkcjonalność i ergonomię, a także ogólną prezencję zgłoszonych produktów. Przyznane nagrody to potwierdzenie oryginalności i wysokiej jakości mebli, akcesoriów, półfabrykatów, a także komponentów meblowych, a laureaci zostaną uhonorowani statuetkami „Diament Meblarstwa 2022”.

Wyboru zwycięzców 16. edycji konkursu „Diament Meblarstwa” dokonało jury, w którego skład wchodzą architekci, projektanci wnętrz, jak również designerzy, blogerzy, przedstawiciele mediów i organizacji, naukowcy i eksperci z branży meblarskiej, przedstawiciele handlu, technolodzy produkcji, przedstawiciele hurtowni oraz firm patentowych i atestowych.

Nagrodzone produkty

Kapituła zadecydowała o przyznaniu statuetek „Diament Meblarstwa 2022” następującym produktom:

Tegoroczny Partner Technologiczny IFS przyznał specjalny „Diament Meblarstwa 2022″ marce Meble Wójcik.

Organizatorzy dziękują wszystkim firmom za udział w tej wyjątkowej edycji konkursu, a także serdecznie gratulują laureatom.

Podobnie jak w latach ubiegłych na potrzeby konkursu wydany zostanie specjalny Katalog Konkursowy, w którym znajdą się wszystkie zgłoszone produkty.

Patronami Honorowymi i Medialnymi 16. edycji konkursu „Diament Meblarstwa” są portale internetowe, czasopisma, a także instytucje związane z branżą meblarską, co wiąże się z szeroką promocją konkursu. Tegorocznym Partnerem Technologicznym jest IFS.

Patroni i partnerzy 16. edycji konkursu „Diament Meblarstwa 2022”.
Patroni i partnerzy 16. edycji konkursu „Diament Meblarstwa”.

Zainteresowanych zachęcamy do odwiedzania strony internetowej konkursu: www.diamentmeblarstwa.pl oraz śledzenia profilu www.facebook.com/diamentmeblarstwa.