Rankingi

Allianz Trade Strategicznym Partnerem konkursu „Diament Meblarstwa 2023”

Alianz Trade Patronem Strategicznym konkursu Diament Meblarstwa

Allianz Trade Strategicznym Partnerem konkursu „Diament Meblarstwa 2023”

Firma Allianz Trade została Strategicznym Partnerem tegorocznej edycji konkursu „Diament Meblarstwa”, którego finał odbędzie się 7 grudnia w Warszawie.

Reklama
Meblarski-1000-banner-srodtekstowy-750x100-gif-miesiecznik-i-portal-informacyjny-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl

Allianz Trade to krajowy i światowy lider w ubezpieczaniu należności handlowych i ich odzyskiwaniu, obecny w Polsce od 1998 roku. Firma już po raz kolejny towarzyszy konkursowi „Diament Meblarstwa” – wcześniej, jeszcze jako Euler Hermes z grupy Allianz, była partnerem diamentowych gal.

Firma Alianz Trade to naturalny partner dla sektora meblowego, gdyż tak jak on działa operacyjnie w wielu krajach (bezpośrednio w ponad 50). Oceniając ryzyko na rynkach lokalnych, udostępnia tę wiedzę globalnie, wspierając eksporterów w doborze partnerów handlowych oraz w zabezpieczaniu ich należności na całym świecie.

By wziąć udział w konkursie wystarczy zarejestrować się i przesłać swoje zgłoszenie poprzez formularz na stronie internetowej „Diamentu Meblarstwa”. Przyjmowanie zgłoszeń w 17. edycji konkursu „Diament Meblarstwa” potrwa do 10 października.

Zmierz się z najlepszymi i sięgnij po „Diament Meblarstwa”!

Do udziału w konkursie zapraszają organizatorzy: Wydawnictwo meble.pl, wydawca miesięcznika i portalu BIZNES.meble.pl oraz Meble.pl S.A.

Więcej szczegółów na stronie konkursu „Diament Meblarstwa”.

Diament Meblarstwa 2023 reklama z patronami