Podziel się:

Życie na zewnątrz domu

25-03-2020
Do schowka
Koncepcja życia na świeżym powietrzu odzwierciedla rzeczywistą potrzebę, która stale rośnie zwłaszcza wśród mieszkańców miast. Odzwierciedla też rosnącą świadomość skutków zmian klimatycznych oraz ich nieuchronnego wpływu na styl życia i podejmowane decyzje, także w kwestii aranżacji i wyposażenia wnętrz. „Das Haus 2020”, wykreowany przez Studio MUT z Hiszpanii, przenosi życie rodzinne i towarzyskie na zewnątrz domu, do natury.

Do zaprojektowania „Das Haus 2020” i pełnienia roli gościa honorowego organizatorzy – Koelnmesse, zaprosili hiszpańskie Studio MUT. Wybór nie był ani szybki, ani przypadkowy. Został precyzyjnie przemyślany, rozważanych było kilka kandydatur. Organizatorom zależało, aby gość honorowy z jednej strony pozostawał w kręgu europejskiego designu, z drugiej – wyróżniał się zdecydowanym, progresywnym i multidyscyplinarnym, podejściem do projektowania. Studio MUT spełniało te oczekiwania w stu procentach. (…)

 

Tekst : Barbara Sojko

 

Więcej w marcowym wydaniu  miesięcznika „BIZNES meble.pl”, w wydaniu on-line TUTAJ

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
Najbliższe targi:
Eurogastro i WorldHotel...
Polska - Nadarzyn
2021-03-24 | 2021-03-26
Meble Polska
Polska - Poznań
2021-05-25 | 2021-05-28
Warsaw Home & Contract
Polska - Nadarzyn
2021-10-27 | 2021-10-30
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!