Podziel się:

Välinge Innovation i Rainer Kalesse ogłaszają współpracę w zakresie mebli Threespine® składanych metodą „na zatrzask”

08-09-2021
Do schowka
Znany architekt wnętrz i projektant, Rainer Kalesse, oraz Välinge Innovation tworzą wspólnie unikatową, gotową do produkcji kolekcję mebli Threespine®.

Fascynuje mnie w Threespine® to, że można je składać bez narzędzi, są proste i naprawdę intuicyjne, – mówi Rainer Kalesse. – Pragnę, by nasza kolekcja stała się inspiracją dla branży meblarskiej i zdobywania nowych terytoriów.

 

Rainer Kalesse spędził ponad 20 lat u steru działu projektowego Nolte-Küchen, nim w 2017 roku założył swoją firmę projektową Rainer Kalesse Design-Management. Ten legendarny projektant jest podekscytowany na myśl o potencjale, jaki Threespine® wnosi do branży.

 

Threespine® wprowadza zupełnie nowy wymiar do konstrukcji mebli płaskich, – mówi. Teraz można połączyć wysokiej jakości i dobre wzornictwo z prostym, bezpiecznym i zrównoważonym rozwiązaniem.

 

Dzięki unikatowemu, opatentowanemu złączu zatrzaskowemu meble Threespine® można montować bez użycia narzędzi i okuć, do 8–10 razy szybciej niż meble z tradycyjnymi okuciami. Technologia ta to również marzenie projektantów, ponieważ sprawdzi się w przypadku wszystkich rodzajów materiałów i konstrukcji – od płaskich paczek, przez delikatne meble, po w pełni wyposażone kuchnie.

 

Projektanci i twórcy zdają sobie sprawę z możliwości Threespine®, dlatego współpraca z Rainerem to dla nas fantastyczny nowy kierunek, – mówi Johan Hallin, menedżer ds. obsługi klienta, meble, w Välinge Innovation. Naprawdę cieszymy się, że będziemy mogli zaoferować sprzedawcom detalicznym i producentom nowoczesną, opartą na skończonej koncepcji kolekcję mebli z wykorzystaniem naszej technologii łatwego montażu.

 

Materiał Partnera zewnętrznego.

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
Najbliższe targi:
Warsaw Home & Contract
Polska - Nadarzyn
2021-10-27 | 2021-10-30
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!