Podziel się:

Świat się zmienia

25-10-2019
Do schowka
Żyjemy w czasach, w których futurystyczne wizje stają się rzeczywistością – intrygującą i jednocześnie przerażającą. Wzrasta globalne zapotrzebowanie na energię, rośnie produkcja śmieci, trwa walka o czyste powietrze. Jedyna nadzieja w koncepcjach zrównoważonego i trwałego rozwoju, a więc w przełomowych technologiach, których na rynku nie brakuje.

Innowacyjne materiały i rozwój technologii materiałowej mają ogromny wpływ na ludzkość od zarania jej dziejów. Tylko postęp może prowadzić do zmian, zarówno w technologii, jak i w społeczeństwie. Jeśli wierzyć badaczom i dyrektorom zarządzającym dużymi, odnoszącymi sukcesy, międzynarodowymi firmami, jesteśmy u progu kolejnej znaczącej zmiany. To przede wszystkim zasługa przełomowych badań nad materiałami i ich funkcjami, które pozwolą na wytworzenie nowej generacji produktów. Przemysł coraz częściej może oczekiwać innowacyjnych materiałów, które są lżejsze, cieńsze, bardziej kompaktowe, bardziej elastyczne lub bardziej odporne na zużycie. Wszyscy, którzy chcą odkrywać nowe możliwości, jakie otwierają badania materiałowe w produkcji mebli i konstrukcji wnętrz, z pewnością odwiedzili tegoroczną edycję targów „Interzum”.

 

Tekst: Anna Szypulska

 

Więcej w październikowym  wydaniu miesięcznika „BIZNES meble.pl”, w wydaniu on-line TUTAJ

Tagi: Brak tagów
Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
Najbliższe targi:
Eurogastro i WorldHotel...
Polska - Nadarzyn
2021-03-24 | 2021-03-26
Meble Polska
Polska - Poznań
2021-05-25 | 2021-05-28
Warsaw Home & Contract
Polska - Nadarzyn
2021-10-27 | 2021-10-30
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!