Podziel się:

Rekordowe archiDAY 2021

12-12-2021
Do schowka
Zrealizowana w systemie hybrydowym siódma odsłona archiDAY była największą i najbardziej rozbudowaną tematycznie edycją wydarzenia skierowanego do architektów i projektantów.

 

- W wydarzeniu archiDAY 2021 w dniach 25-30 października wzięło udział online 4.517 specjalistów

 

- Scena główna online wygenerowała 4.995 wyświetlenia

 

- Strefę stacjonarną CAD Decor w Domotece odwiedziło blisko 300 specjalistów, a użytkownicy online (do tej pory wygenerowali 9.755 wyświetleń)

 

- warsztaty Sketchup V-ray miały 4.301 wyświetleń (a zapisanych było 1.500 architektów)

 

W aktywnościach online podczas siódmej edycji archiDay wzięło udział prawie 5 tysięcy specjalistów: głównie projektantów i architektów, ale także homestagerów, przedstawicieli branży wyposażenia wnętrz, architektów i projektantów krajobrazu. W ciągu 6 bardzo aktywnych dni zainteresowani archiDAY mieli  możliwość uczestnictwa zarówno online na platformie www.archidesk.pl, ale też w wybranych lokalizacjach na terenie Polski. Wydarzenia stacjonarne realizowane były aż w pięciu miejscach: salonie NOTI Studio w Warszawie, w stołecznej Domotece, na Targach Warsaw Home & Contract oraz w Kreatywnym Kampusie DesignNature w Sobolach.

 

W programie znalazły się między innymi:

 

Scena Główna i Scena ZEwnętrza - na obu scenach panele, dyskusje i wykłady zrealizowane zostały dzięki zaangażowaniu aż 130 prowadzących: architektów, projektantów wnętrz i krajobrazu, dziennikarzy, przedstawicieli firm i ekspertów rynku nieruchomości.

 

Szkolenia i warsztaty z oprogramowania - Archicad, Sketchup + V-Ray, Gardenphilia Designer, które umożliwiły dotychczasowym i nowym użytkownikom zapoznanie się z dostępnymi funkcjonalnościami programów, a także dały szansę na bezpośrednie konsultacje z doświadczonymi ekspertami.

 

Scena pracowni Cad Decor - nowa multifunkcyjna przestrzeń w Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka - miejsce realizacji zarówno stacjonarnych jak i zdalnych szkoleń dla użytkowników programu Cad Decor Pro prowadzonych przez Macieja Dańczurę.  W ciągu sześciu dni uczestnicy nie tylko aktywnie pracowali z programem, ale brali też udział w spotkaniach ze specjalistami i reprezentantami wielu marek z branży wyposażenia wnętrz.

 

Warsztaty projektowe w DesignNature w Sobolach - dla wybranej w drodze rekrutacji grupy architektów i projektantów doświadczeni coachowie: Gosia i Tomek Rygalikowie wraz z producentem luksusowych katamaranów Sunreef Yachts reprezentowanym przez Aleksandrą Schade i  Martę Kaszubę przeprowadzili warsztat pt. „Sztuka świadomych wyborów - przestrzeń esencjonalna”. Celem wydarzenia było zainspirowanie uczestników do zmiany sposobu myślenia i do dokonania świadomych wyborów poprzez ekstremalnie ograniczające wytyczne, jakie wyznacza przestrzeń wnętrza jachtu.

 

W trakcie archiDAY nie zabrakło również stref indywidualnych konsultacji: przygotowanych przez specjalistów z Homebook w zakresie wsparcia w budowaniu marki oraz skutecznej komunikacji z klientami dla osób prowadzących własne pracownie, a także przygotowanych przez specjalistów z programu ubezpieczenieprojektanta.pl dotyczących  wsparcia w zakresie ochrony ubezpieczeniowej dedykowanej branży projektowej.

 

 

Dziękujemy, że jesteś z nami. By otrzymywać od nas aktualne i wartościowe treści

ZAPISZ SIĘ DO BEZPŁATNEGO NEWSLETTERA portalu www.biznes.meble.pl.

 

Chcesz być na bieżąco? Śledź BIZNES.meble.pl NA FACEBOOKU.

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
Najbliższe targi:
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!