Projektanci - projektanci biznes.meble.pl
Aktualności zawierające tag: projektanci biznes.meble.pl Zobacz wszystkie
Perfekcja, uzupełniona detalem, to kwintesencja projektu stworzonego dla dewelopera Profbud, przez duet architektów –
13-08-2018

Perfekcja, uzupełniona detalem, to kwintesencja projektu stworzonego dla dewelopera Profbud, przez duet architektów – Agnieszkę Kuratczyk oraz Szymona Tarnowskiego z pracowni Tarnowski Division. »

Dobry projekt: Odmieniony Novotel Poznań Centrum
06-08-2018

Metamorfoza Novotel Poznań Centrum wg pomysłu pracowni Tremend objęła kompleksową przebudowę dawnego Orbisu od parteru po ostatnie piętra obiektu. »

Zapraszamy na wywiad z duetem architektów, tworzących na co dzień markę Tarnowski Division - Agnieszką Kuratczyk i Szymonem
30-07-2018

Zapraszamy na wywiad z duetem architektów, tworzących na co dzień markę Tarnowski Division - Agnieszką Kuratczyk i Szymonem Tarnowskim, których wspólnym mianownikiem w działaniu jest detal i... »

Projekt wnętrza w nowoczesnej odslonie ART DECO
23-07-2018

Prezentujemy projekt autorstwa pracowni Grid Studio Projektowe, który - z jednej strony nawiązuje do lat 30-tych XX wieku, z drugiej – wybiegając w przyszłość, odsłania nowe i przede... »

Dla architektów ze Studio.O. najważniejsze jest tworzenie przestrzeni, które są przyjazne człowiekowi. To klienci, ich potrzeby
16-07-2018

Współpraca z luksusowymi markami przy urządzaniu wnętrz to wyjątkowe doświadczenie. Prestiż, wysoka jakość oraz piękno są wynikiem dobrego wzornictwa i wykonania produktu ze szczególną... »

Każda edycja kursów projektowania wnętrz CREATOR zakończona jest wyłonieniem najlepszych prac. Podczas wiosennej odsłony,
09-07-2018

Każda edycja kursów projektowania wnętrz CREATOR zakończona jest wyłonieniem najlepszych prac. Podczas wiosennej odsłony, nagrodzonych zostało aż 5 projektów! Do grona laureatek należą... »

„MultiPly” oznaczający wielokrotność jest wspólnym dziełem: pracowni architektonicznej Waugh Thistleton
02-07-2018

Od 15 września 2018 r. na dziedzińcu Sacklera obok Muzeum Wiktorii i Alberta w Londynie będzie można oglądać „MultiPly” - projekt modułowego pawilonu z klejonego krzyżowo tulipanowca... »

Dlaczego warto znać projekty Tremend?
20-06-2018

Realizacje biura architektonicznego Tremend wyróżniają się zarówno na polskim, jak i zagranicznym gruncie. Jakie idee przyświecają im w pracy? Gdzie czerpią swoje inspiracje? »

Young Design 2018 - finaliści  i ich projekty
14-06-2018

Poznajcie i zobaczcie projekty finalistów11. edycji konkursu Young Design 2018. biznes.meble.pl patronuje medialnie konkursowi. »

Tagi:
Warsztaty: CIRCO - tworzenie biznesu poprzez projektowanie w obiegu zamknięty
11-06-2018

Tegoroczna edycja Gdynia Design Days odbędzie się w w dniach 06-15.07.2018. Przebiegać będzie pod hasłem ERROR i już wiadomo, że będzie to10 dni inspirujących wykładów, warsztatów i... »

Projekt kawalerki: 40m2 idealnej harmonii i równowagi
04-06-2018

Dla architektów ze Studio.O. - Agi Kobus i Grzegorza Goworka nie ma projektów trudnych i to niezależnie od tego czy projektują wnętrza duże, przestrzenne czy takie o mały metrażu. Ważne, by... »

Spotkanie architektek we wrocławskim salonie Studio Forma 96
28-05-2018

Kobiecy wieczór z dobrym designem odbył się 17 maja we wrocławskim salonie Studio Forma 96. Kilkanaście architektek, w towarzystwie wina i czekolady, miało szansę bliżej poznać produkty... »

Brąz dla pracowni Tremend w konkursie A'Design Award & Competition!
21-05-2018

Projekt warszawskiej pracowni Tremend został wyróżniony w prestiżowym konkursie A'Design Award & Competition. »

14-05-2018

W tym roku spośród 217 zgłoszeń jury konkursu make me!, organizowanego przez Łódź Design Festival, wybrało 29 projektów, które zostaną zaprezentowane na wystawie. To aż o 10 więcej... »

Tagi:
Architekci Aga Kobus i Grzegorz Goworek ze Studio.O. udowadniają, że nawet mieszkańcy dużych miast styczność z naturą mogą
07-05-2018

Architekci Aga Kobus i Grzegorz Goworek ze Studio.O. udowadniają, że nawet mieszkańcy dużych miast styczność z naturą mogą mieć dosłownie na wyciągnięcie ręki. »

Najbliższe targi:
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!