Projektanci - projektanci
Aktualności zawierające tag: projektanci Zobacz wszystkie
27-06-2022

Agnieszka Kalinowska-Sołtys to pierwsza w historii kobieta na stanowisku prezeski Zarządu Głównego Stowarzyszenia Architektów Polskich »

13-06-2022

Żyjemy w świecie pozbawionym wrażliwości i otwartości na sztukę, na jej realną, pozamaterialną wartość - mówi Adam Pulwicki, właściciel i główny projektant poznańskiej pracowni PULVA. »

Paweł Grobelny
05-06-2022

Podczas Gali Plebiscytu „Polska Architektura XXL” wręczone zostały ogólnopolskie nagrody architektoniczne. Nagrodę w kategorii „Polski Krajobraz” po raz kolejny otrzymał Paweł Grobelny. »

Magdalena Paleczna.
23-04-2022

Jej najnowsza praca to ekspozycja „Przedmioty. Galeria Designu Polskiego XX i XXI wieku” w Muzeum Narodowym w Krakowie. Na koncie ma m.in. Red Dota. Magdalena Paleczna o jej drodze projektowej. »

Maciej Karpiak i jego projekt dla marki Labra – oprawa „Xilo”.
03-04-2022

Maciej Karpiak, projektant, właściciel Office for Design, wykładowca, o projektowaniu i produkcji w sposób zrównoważony oraz poszukiwaniu nowych form i innowacyjnych technologii. »

26-03-2022

Kilka lat temu Ostrov rockowym wykonaniem białoruskiej piosenki podbił „Must be the Music”. W tym czasie Andrzej Popławski, wokalista i gitarzysta zespołu, rozwijał firmę Stolarz Brodaty. »

bardzo ważne jest umiejętne połączenie zieleni z małą architekturą
21-03-2022

Paweł Grobelny już wcześniej projektował w Poznaniu. Tym razem w stolicy Wielkopolski powstał dziedziniec zrealizowany dla firmy OKRE Development. »

02-03-2022

Powstaje baza osób i firm z branż kreatywnych oferujących pomoc w znalezieniu pracy osobom dotkniętym skutkami inwazji Rosji na Ukrainę - tak polscy architekci solidaryzują się z ukraińskimi. »

Aleksandra Grzonka. Fot. Artur Nyk.
19-02-2022

Dr Aleksandra Grzonka, architekt, właścicielka pracowni Cechownia, współwłaścicielka marki Laga, wykładowca na Politechnice Śląskiej, o wnętrzach w pandemii, misji Cechowni i marce Laga. »

Arne Jacobsen
11-02-2022

11 lutego 1902 roku w Kopenhadze na świat przyszedł Arne Jacobsen - duński projektant, który na stałe zapisał się w historii designu. »

Dorota Terlecka, Biuro Kreacja.
10-02-2022

Czy design może być przyjazny dla zwierząt i jednocześnie pasować do wnętrza? Czy to właśnie stąd wziął się pomysł na kolekcję szafek Górna Półka we współpracy z Biuro Kreacja? »

Dorota Koziara, znana polska projektantka i Marzena Lesińska z Lena Lighting
05-02-2022

Lena Lighting nawiązała współpracę z Dorotą Koziarą. Jaki będzie system oświetlenia, który stworzy światowej sławy projektantka dla polskiej marki? Premiera już za kilka miesięcy. »

Lucie Koldová.
03-01-2022

Przestrzenie i meble, które projektuje zdają się być utkane ze światła, a lampy jej autorstwa mają tak niezwykłe proporcje i kolory, że wymykają się wszelkim definicjom – Lucie Koldová. »

Virgil Abloh IKEA, dies of cancer
29-11-2021

Po trwającej ponad dwa lata walce z rakiem, 28 listopada, w wieku 41 lat, odszedł Virgil Abloh. Amerykański projektant mody ma na swoim koncie również kolekcję MARKERAD dla IKEA. »

Michał Tokarski i Sonia Bąk-Tokarska młodzi polscy projektanci
17-10-2021

Michał Tokarski i Sonia Bąk-Tokarska z Tok Studio o świecie, który zwolnił, szacunku do przedmiotów i fascynacji materiałami. »

Najbliższe targi:
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!