Projektanci - projekt
Aktualności zawierające tag: projekt Zobacz wszystkie
21-11-2021

Stoisko Cosentino, które Hanczar Studio zaprojektowało na Warsaw Home & Contract, to przykład tego, jak nowe nurty związane ze zrównoważonym rozwojem znajdują swój wyraz w wystawiennictwie. »

Tagi: projekt
Przemysław Mac Stopa i grafika 3D na pufach „Fatboy”, biuro prasowe Interni, Mediolan, 2013 r.
16-07-2021

Przemysław Mac Stopa, architekt, projektant, właściciel pracowni Massive Design, o zawodowych fascynacjach, rozwiązaniach stosowanych w pracy projektowej i realiach współpracy z inwestorami. »

Krystyna i Ida Mikołajskie, MIKOŁAJSKAstudio. Fot. Michał Lichtański.
07-06-2021

Czy jeśli to, co niezbędne we wnętrzu musi być wyprodukowane, to znaczy, że projektowanie nie jest ekologiczne? Według MIKOŁAJSKAStudio na pewno należy świadomie wybierać produkty. »

architekt, współpraca z architektem
29-04-2021

Korzystanie z usług architektów lub projektantów wnętrz deklaruje 52% użytkowników Homebook.pl. Współpraca z pracownią projektową to gwarancja uniknięcia błędów własnych. »

07-04-2021

Droga kobiet do zaistnienia zarówno w świecie architektury, jak i architektury wnętrz, była długa i wyboista. Jak dzisiaj panie radzą sobie w branży architektonicznej? »

09-01-2021

W odpowiedzi na wyzwanie, by dokonać upcyklingu materiałów użytych do stworzenia wystawy „Natural Born” i zaprojektować z nich drewniane stoły, studenci stworzyli wartościowe produkty. »

Najbliższe targi:
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!