Podziel się:

Paola Navone rozpoczyna rok od zmian

14-01-2021
Do schowka
Giovanni i Michele Gervasoni, zarządzający marką Gervasoni, podziękowali włoskiej projektantce za współpracę i poinformowali o planach wobec marki.

 

Założona w 1882 r., jako niewielki warsztat, marka Gervasoni stała się ważnym graczem na światowej scenie designu. Wszystko to dzięki pasji i wrażliwości Paoli Navone, a także biznesowej intuicji, którą kierują się Giovanni i Michele Gervasoni, prowadzący rodzinną firmę w trzecim pokoleniu

 

W wydanym przed kilkoma dniami oświadczeniu, zarządzający włoską marką poinformowali, że w porozumieniu ze Studio Otto-Paola Navone podjęli decyzję o przeniesieniu kierownictwa artystycznego marki do firmy, począwszy od 2021 roku.


Po ponad 23 latach owocnej i szczęśliwej współpracy z Paolą Navone uważamy, że nadszedł czas na wyznaczenie nowych celów i realizację scenariusza wielkich zmian. Dziękujemy Paoli i jej studio za cenną i niezastąpioną współpracę. Razem z nią stworzyliśmy niepowtarzalny i rozpoznawalny styl, osiągając ważne cele zawodowe i satysfakcję. Wszystko dzięki zrozumieniu, entuzjazmowi i wzajemnemu szacunkowi, które zawsze charakteryzowały naszą wspólną drogę. Studio Otto i Paola Navone będą nadal projektować nowe kolekcje dla Gervasoni, w duchu ewolucyjnej ciągłości - zakomunikowali Giovanni i Michele Gervasoni.

 

Więcej o tej topowej projektantce można przeczytać w miesięczniku „BIZNES.meble.pl” 12/2020, w wydaniu on-line TUTAJ, a także na portalu TUTAJ
 
Chcesz otrzymywać każde wydanie? KUP PRENUMERATĘ
Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
Najbliższe targi:
Eurogastro i WorldHotel...
Polska - Nadarzyn
2021-03-24 | 2021-03-26
Meble Polska
Polska - Poznań
2021-05-25 | 2021-05-28
Warsaw Home & Contract
Polska - Nadarzyn
2021-10-27 | 2021-10-30
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!