Podziel się:

Mobilizacja do odważnych zmian

24-07-2020
Do schowka
Joanna Lisiecka, projektantka, komentując aktualną sytuację w artykule „Projektowanie tu i teraz”, zauważa, że jedyne, co jest teraz pewne, to ciągłe zmiany.

 

W opinii Joanny Lisieckiej, nie możemy mówić o świecie post-pandemicznym. Ten stan trwa, a jedyne, co jest pewne, to ciągłe zmiany, wynikające ze stale zmieniających się warunków – zauważa Joanna Lisiecka. – Przewartościowujemy nasze zasady, poglądy, otoczenie. Bardziej niż kiedykolwiek motorem do zmian staje się poszukiwanie poczucia bezpieczeństwa w opozycji do płytkiego podążania za komfortem. Nowe funkcjonowanie już nie tylko jednostek, ale całych społeczności, wytwarzać będzie pole do obserwacji i proponowania rozwiązań w tym również w meblarstwie.

 

Joanna Lisiecka zwraca uwagę na nowe scenariusze rzeczywistości. Sytuacja ta mobilizuje do odważnych zmian oraz przedsięwzięć na większą skalę, zarówno na poziomie osobistym, jak i biznesowym. Jak możemy zreorganizować systemy, które mogłyby nam służyć? Istotne jest tworzenie nowych scenariuszy kształtowania rzeczywistości, tak by przewidywać potrzeby, jak i możliwości z nimi związane - mówi Joanna Lisiecka.

 

Tekst: Anna Szypulska

 

Więcej w miesięczniku „BIZNES.meble.pl” 6-7/2020, w wydaniu on-line TUTAJ

 

Napisz do autorki:

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
Najbliższe targi:
Meble Polska - tylko...
Polska - Poznań
2021-05-24 | 2021-05-28
Eurogastro i WorldHotel...
Polska - Nadarzyn
2021-09-01 | 2021-09-03
Warsaw Home & Contract
Polska - Nadarzyn
2021-10-27 | 2021-10-30
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!