Podziel się:

Jesteś projektantem? Weź udział w konkursie w ramach PEREŁ CERAMIKI UE

10-12-2015
Do schowka
W ramach PEREŁ CERAMIKI UE wystartowała kolejna edycja „Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz". Projekty można zgłaszać do 18 stycznia, łączna pula nagród to 17 tysięcy złotych.

 

        Organizatorem konkursu (od czterech lat) jest firma CAD Projekt K&A i kwartalnik „Wokół Płytek Ceramicznych”, a sam konkurs skierowany jest do użytkowników oprogramowania autorstwa CAD Projekt K&A dedykowanego projektantom i architektom wnętrz. Tegoroczna edycja zyskała też nowego Partnera – firmę Elica oraz dodatkową nagrodę główną.

Konkurs podzielony jest na dwa etapy. Podczas pierwszego, Organizatorzy starają się przybliżyć projektantom najlepszy design i najnowsze trendy, prezentując i udostępniając materiał (płytki ceramiczne i inne okładziny ścienne i podłogowe), z których projektanci i architekci wnętrz mogą korzystać w swoich projektach nadsyłanych w drugim etapie.

 

Organizowane są także trzy głosowania na najpiękniejsze płytki ceramiczne nominowane przez jury świetnie znające ten rynek, w ramach konkursu z już ponad 10-letnią tradycją - PERŁY CERAMIKI UE.

 

W tym roku równorzędne tytuły „Perły Ceramiki Projektantów - użytkowników CAD Decor 2015” otrzymały kolekcje: Metallic Illusion - V&B Fliesen GmbH(fot.1), All in White -Grupa Tubądzin(fot.3) oraz Concept Stone -Gardenia Orchidea (fot.4).

 

        Drugi etap, trwający od 3 grudnia 2015 r. do 18 stycznia 2016 r. to już czas na projektowanie i wcielenie w życie pomysłu na projekt wnętrza.

 

Zadanie konkursowe to projekt dowolnego wnętrza, elewacji lub miejsca na zewnątrz budynku, z zastosowaniem przynajmniej jednej kolekcji płytek ceramicznych lub gresów nagrodzonych w konkursie PERŁY CERAMIKI UE 2015 tytułem „Perła Ceramiki UE 2015”, „Perła Ceramiki Dystrybutorów 2015” i „Perła Ceramiki Projektantów - użytkowników CAD Decor 2015” oraz przynajmniej jednego produktu z katalogu Premium firmy Elica.

 

        Blisko 30 kolekcji nagrodzonych płytek Organizatorzy udostępniają uczestnikom Konkursu w bazie „Perły Ceramiki UE 2015”, dołączanej do programów CAD Decor PRO, CAD Decor oraz CAD Kuchnie z Modułem Projektowania Płytek Ceramicznych, oraz na swojej stronie internetowej TUTAJ.

 

        Bazę modeli 3D firmy Elica i dowolny produkt z katalogu Premium, znajdziemy TUTAJ oraz w programach CAD Decor PRO i CAD Kuchnie.

 

A na koniec projekt (fot. 5), który zdobył nagrodę główną w zeszłorocznej edycji „Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz...”. Jego autorką jest Ewa Orlicka.
 

fot. CAD Projekt K&A

opr. md

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
Najbliższe targi:
Warsaw Home & Contract
Polska - Nadarzyn
2021-10-27 | 2021-10-30
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!