Podziel się:

Jakie potrzeby zostały przewartościowane?

07-10-2020
Do schowka
O tym, że ostatnie miesiące były wyzwaniem dla wszystkich mówi Joanna Sieradzan, projektantka. Według niej nastał czas kreatywności i szansy dla pomysłów, na które są nowe przestrzenie.

 

Pandemia pokazała jak łatwo zachwiać przyjęty status quo – zauważa Joanna Sieradzan. – W branży mierzymy się przede wszystkim z problemem małych i większych przedsiębiorstw, które produkując dotychczas nawet setki mebli dziennie – stanęły, a ich zarządy walczą o przetrwanie i byt dla swoich pracowników. Część z planowanych wdrożeń została wstrzymana, a współprace z projektantami zawieszone, bo nawet najlepszy design nie jest w stanie oczarować realiów pandemii. Ludziom jednak jest on potrzebny, a wielu z nas w izolacji zwraca się w stronę sztuki i tworzenia. Jest to więc też czas kreatywności i szansy dla pomysłów, na które pojawiają się nowe przestrzenie.

 

W opinii Joanny uczymy się dostosowywać, przewartościowywać nasze cele i potrzeby. Na pierwsze miejsce wysunęły się kwestie bezpieczeństwa, zakupów internetowych, bezdotykowych płatności. Produkty powinny być szybko i łatwo dostępne w Internecie, a ich podanie musi spełniać najwyższe standardy. Spacer po wnętrzu 3D, czy augmented reality stają się coraz bardziej powszechne - podkreśla projektantka.

 

Tekst: Anna Szypulska

 

Więcej w miesięczniku „BIZNES.meble.pl” 6-7/2020, w wydaniu on-line TUTAJ

 

Napisz do autorki:

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
Najbliższe targi:
Meble Polska
Polska - Poznań
2021-02-23 | 2021-02-26
Eurogastro i WorldHotel...
Polska - Nadarzyn
2021-03-24 | 2021-03-26
Warsaw Home & Contract
Polska - Nadarzyn
2021-10-27 | 2021-10-30
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!