Projektanci - inspiracje
Aktualności zawierające tag: inspiracje Zobacz wszystkie
13-01-2022

Eksperci ze studia projektowego Stilbüro bora.herke.palmisano prześledzili zależności pomiędzy trendami i na tej podstawie opracowali tematy, które uwzględniają ludzkie potrzeby i nastroje. »

12-12-2021

Zrealizowana w systemie hybrydowym siódma odsłona archiDAY była największą i najbardziej rozbudowaną tematycznie edycją wydarzenia skierowanego do architektów i projektantów. »

10-10-2021

Katarzyna Olbińska-Tarnowska, Daria Wiergowska i Paweł Lewoc z Underground Architects Group stworzyli wnętrze minimalistyczne, które przełamuje schemat sztampowego stylu industrialnego. »

14-08-2021

Pozytywnie mogą oddziaływać nie tylko kolory ścian, ale też przyjazne składniki ich powierzchni. »

Aziralili Agnieszka Dirks.
05-08-2021

Aziralili Agnieszka Dirks, malarka, ekspertka Sztuki Pozytywnej, prekursorka Pozytywnych Przestrzeni Pro o pozytywnych przestrzeniach, wpływie kolorów i błędach przy urządzaniu wnętrz. »

Joanna Sieradzan.
03-02-2021

Instytut Polski w Sztokholmie we współpracy z Design Sweden, przygotował trzy Design Talks, podczas których zaproszeni goście opowiedzą m.in. o trendach, wyzwaniach i inspiracjach. »

Najbliższe targi:
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!