Podziel się:

Ceramika Paradyż stawia na edukację

25-07-2022
Do schowka
Kompleksowy program szkoleniowy - Akademia Paradyż - to odpowiedź Ceramiki Paradyż na potrzeby podnoszenia kwalifikacji zawodowych, rozwoju umiejętności i edukacji specjalistów.

 

W ramach kolejnej odsłony Akademii Paradyż odbyło się blisko 30 spotkań dla przeszło 300 profesjonalistów zajmujących się wnętrzami oraz ponad 50 spotkań z firmami wykonawczymi w całej Polsce.

 

Dzielenie się wiedzą

 

Będąc producentem najwyższej jakości płytek z ponad 30-letnim doświadczeniem, Ceramika Paradyż kontynuuje autorski program Akademii Paradyż. Jest on odzwierciedleniem i spełnieniem misji, która powstała kilka lat temu. Chęć przekazania cennych informacji branżowych innym profesjonalistom przyświeca każdej aktywności, podejmowanej pod tym szyldem. Tak zrodził się pomysł spotkań w całej Polsce z projektantami i architektami wnętrz, jak również z firmami wykonawczymi oraz partnerami handlowymi. Dzielenie się wiedzą z ekspertami i wykonawcami z branży ceramicznej, a także poszerzanie ich kwalifikacji są kluczowymi celami tego cyklicznego projektu. Pod skrzydłami Ceramiki Paradyż funkcjonują dwa programy: Akademia Wielkiego Formatu, w ramach której przeprowadzono aż 26 szkoleń z wykonawcami oraz Akademia Skutecznego Projektowania – spotkań dedykowanych architektom i projektantom.

 

Aby jeszcze lepiej rozumieć się ze specjalistami i tworzyć kreatywną społeczność, przeprowadzać dyskusje, pozwalać spojrzeć na produkty Ceramiki Paradyz w sposób pełny, zorganizowano 7 spotkań dla architektów i projektantów wnętrz w ramach „archiCZWARTKÓW”. Podczas wydarzeń prowadzono dyskusje z czołowymi przedstawicielami branży ceramicznej oraz artystami: Gosią Baczyńską, Anną Tępińską-Marcinek, Marcinem Szczeliną, Karoliną Janczy, Przemysławem Nowakiem, Mają Ganszyniec, Jakubem Krzysztofikiem, Joanną Jurgą, Agnieszką Konieczną. Architekci i projektanci mieli również możliwość udziału w warsztatach organizowanych wspólnie z Pracownią Cad Decor Maciej Dańczura. W pierwszym półroczu w ramach Akademii Skutecznego Projektowania udało się przeprowadzić aż 13 dwudniowych spotkań, jednakże to nie były wszystkie działania w tym obszarze. Kilkukrotnie goszczono specjalistów w siedzibie firmy i w różnych lokalizacjach Polski dzieląc się doświadczeniem z pracownikami biur projektowych. Ponadto będąc partnerem SARP Ceramika Paradyż wspierała pięciodniowe warsztaty „Archistrefa”.

 

Edukacja na wielu polach

 

Ostatnie miesiące to dla nas czas bardzo intensywnej pracy, tysiące przebytych kilometrów, ale także ogrom satysfakcji z tego, co robimy. Zrealizowane przez nas programy są wielkim sukcesem i zostały bardzo dobrze przyjęte przez uczestników. Stawiamy na edukację otoczenia biznesowego firmy, dlatego naszym celem jest zapewnienie wielostronnego wsparcia dla specjalistów, dostarczając im wiedzę i dając możliwość zdobywania cennych doświadczeń. Cieszymy się, że Akademia Paradyż, jak i pozostałe inicjatywy w tym obszarze, spotkają się z tak pozytywnym odbiorem - podsumowuje Maciej Rychliński, Brand Development Director.

 

Ceramika Paradyż stawia na edukację w każdym zakresie, dlatego uzupełnieniem Akademii Paradyż, jest udział firmy w programach szkoleniowych partnerów z branży: SOPRO a także marki Selena. Wspólnie pod szyldem Tytanów Ceramiki firma Selena, właściciel marki Tytan Professional, wraz z Ceramiką Paradyż odbyła 13 szkoleń skierowanych do wykonawców. Dodatkowo Ceramika Paradyż patronowała aż 13 spotkaniom w ramach Akademii Profesjonalisty – programu stworzonego przez markę Sopro. Były to kolejne odsłony dobrze znanych w branży wydarzeń, poprzez które łącznie z Akademią Wielkiego Formatu przeszkoliła ponad tysiąc wykonawców.

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
Najbliższe targi:
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!