Podziel się:

Bez precedensu

09-09-2020
Do schowka
O przygotowaniach na różne ewentualności i konieczności bycia przygotowanym na różne scenariusze, mówi Szymon Hanczar, projektant.

 

To, co ma miejsce od kilku miesięcy, jest bez precedensu – stwierdza Szymon Hanczar. – Poczucie zagrożenia wynikające z niewidocznego, ale obecnego niebezpieczeństwa, jakim jest wirus pozostanie z nami. Ma ono już wpływ na oczekiwania projektowe nawet wobec obiektów jeszcze nieistniejących. Jeden z naszych klientów (gabinety medyczne), dla którego pracowaliśmy w ostatnim czasie, w trakcie trwania procesu projektowego wniósł, byśmy przygotowali rozwiązania minimalizujące ryzyko zakażenia. Tak powstała wersja projektu na ewentualny powrót pandemii, jej drugiej fali, ewentualnie kolejnych tego typu zagrożeń, chociaż chciałbym się mylić. Myślę, że takie działania będą powszechne.

 

Jestem przekonany, że zmienimy nastawienie wobec izolacji, która dotychczas była rozpatrywana jedynie w kontekście choroby cywilizacyjnej. Wiele osób przekona się, że funkcjonowanie w większym dystansem wobec wszystkiego, i przede wszystkim w wolniejszym tempem, nie znaczy wcale gorzej - komentuje Szymon Hanczar na łamach miesięcznika „BIZNES.meble.pl”.

 

Tekst: Anna Szypulska

 

Więcej w miesięczniku „BIZNES.meble.pl” 6-7/2020, w wydaniu on-line TUTAJ

 

Napisz do autorki:

 

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
Najbliższe targi:
Meble Polska
Polska - Poznań
2021-02-23 | 2021-02-26
Eurogastro i WorldHotel...
Polska - Nadarzyn
2021-03-24 | 2021-03-26
Warsaw Home & Contract
Polska - Nadarzyn
2021-10-27 | 2021-10-30
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!