Podziel się:

Alicja Patanowska w Noti Studio

24-07-2021
Do schowka
Showroom Noti to jedyne w kraju miejsce oferujące szeroki wybór prac wykonanych z ceramiki i szkła uznanej artystki Alicji Patanowskiej.

 

Noti Studio realizuje idee domu otwartego. Otwartego dla każdego pasjonata dobrego polskiego wzornictwa, ale także dla środowiska związanego z architekturą, szeroko pojętym projektowaniem oraz lokalnej społeczności warszawskiej Sadyby.

 

To miejsce, które całościowo podchodzi do aranżowania przestrzeni domowej oraz komercyjnej. Dlatego w showroomie obok mebli marki Noti znajdują się również wyselekcjonowane akcesoria, często obiekty unikalne lub pochodzące z krótkich serii. Należą do nich ceramika oraz szkło autorstwa Alicji Patanowskiej. Uznana artystka o swoich pracach, tworzonych przy użyciu głównie koła garncarskiego, opowiedziała w trakcie śniadania prasowego, które odbyło się w połowie czerwca.

 

W ogrodzie, u wejścia do Noti Studio, napotkamy grupę ceramicznych rzeźb „Out of Blue”, która jest użytkową wersją i rozwinięciem instalacji „Przestrzeń wyobraźni dźwiękowej” (Nagroda Publiczności 18. Przeglądu Sztuki Survival we Wrocławiu).

 

We wnętrzach Noti Studio wyeksponowane zostały prace Patanowskiej z kolekcji „Errorica”, tegorocznej zdobywczyni znaku Must Have, przyznawanego w ramach Łódź Design Festival, „Infinity”, „Stratum”, „AeriForm”, „Bauhaus” oraz niezwykle popularnej na całym świecie kolekcji „Plantacja” - serii zaprojektowanej do uprawy ziół i roślin ozdobnych na zasadach hydroponiki.

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
Najbliższe targi:
Warsaw Home & Contract
Polska - Nadarzyn
2021-10-27 | 2021-10-30
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!