Podziel się:

20. PE-P_dbamy o

07-08-2021
Do schowka
W 20. edycji PE-P studenci UAP przeszli przez cały proces projektowy m.in. budowę konceptów, wytwarzanie wartości projektowych, warsztaty i szkolenia online.

 

Po 8 miesiącach wytrwałej pracy powstały prototypy odzwierciedlające propozycje rozwiązań funkcjonalnych osadzonych na briefach projektowych. Hasła: nowe funkcjonalności oraz panele naścienne były pretekstem do powstania wyjątkowych propozycji projektowych młodych twórców 20. edycji PE-P.

 

Sesja fotograficzna to kolejny z etapów pracy w PE-P, niezwykle istotny, stanowi o charakterze komunikowania projektów. W tej edycji, niezwykle ważna jest dla nas rola narratora, osoby obecnej i jednocześnie oddalonej od centrum wydarzeń. Z nadmiaru przechodzimy w subtelne dbanie o otaczającą nas rzeczywistość. Atmosfera skupienia, wyciszenia, minimalizmu i weryfikacji poglądów, które jak dotąd uważaliśmy za oczywiste i niepodważalne.

 

„Dbamy o” to również hasło przewodnie dla zbliżającej się wystawy w ramach targów Warsaw Home & Contract 2021. Już w październiku i w trybie offline będziemy mieli możliwość prowadzenia dyskusji, prezentacji projektów i długo oczekiwanych spotkań.

 

20. edycja PE-P realizowana jest przez prof. Katarzynę Laskowską i as. Joannę Lisiecką z Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu.

 

Partnerami 20. edycji PE-P są: Grupa VOX, Schattdecor, Egger, Lab150 oraz miesięcznik „BIZNES.meble.pl”.

 

TEKST: Joanna Lisiecka / Katarzyna Laskowska

Pracownia Programów Edukacyjnych i Współpracy z Przemysłem/Katedra Mebla / Wydział Architektury i Wzornictwa / Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu

 

 

Więcej w sierpniowym wydaniu „BIZNES.meble.pl”.

 

 

Chcesz otrzymywać każde wydanie? KUP PRENUMERATĘ
Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
Najbliższe targi:
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!