Podziel się:

13. edycja konkursu Young Design

08-01-2021
Do schowka
To pierwszy w Polsce program, który wskazuje najbardziej obiecujących projektantów młodego pokolenia. Główną nagrodą jest stypendium im. prof. Wandy Telakowskiej w wysokości 20 tys. zł.
 
Konkurs Young Design, już po raz trzynasty organizowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego skierowany jest do studentów i absolwentów wzornictwa - takich, którzy rozumieją rynek i będą umieli w przyszłości pracować z przemysłem. Wystarczy nadesłać trzy najlepsze projekty ze swojego portfolio.
 
Finalistów konkursu i ich projekty oceniać będzie jury - Kapituła Stypendialna złożona z przedstawicieli biznesu, producentów oraz dystrybutorów. Nagrodę otrzyma projektant/ka, który/a poza dobrymi projektami najlepiej zaprezentuje swoje umiejętności i kompetencje potrzebne do współpracy z przyszłymi pracodawcami. To jedyny konkurs w Polsce dający młodym projektantom szansę nawiązania biznesowych kontaktów, dzięki którym będą mieli możliwość rozpoczęcia kariery w branży wzorniczej.
 
Wszyscy finaliści będą mogli skorzystać ze szkolenia poprzedzającego występ przed jury. Szkolenie dotyczące wystąpień publicznych poprowadzone będzie przez Lauren Peso Polska, Partnera Konkursu Young Design 2020.

Zgłoszenia można nadsyłać do 11 stycznia 2021 r.

 

Regulamin konkursu Young Design 2020 dostępny jest na stronie konkursu TUTAJ

 

Organizator konkursu Young Design 2020:  Instytut Wzornictwa Przemysłowego Sp. z o.o.

 

Patron honorowy i fundator głównej nagrody w konkursie Young Design 2020: Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, prof. dr hab. Piotr Gliński.

 

Partner konkursu Young Design 2020: Lauren Peso Polska.

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
Najbliższe targi:
Eurogastro i WorldHotel...
Polska - Nadarzyn
2021-03-24 | 2021-03-26
Meble Polska
Polska - Poznań
2021-05-25 | 2021-05-28
Warsaw Home & Contract
Polska - Nadarzyn
2021-10-27 | 2021-10-30
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!