Produkt tygodnia

Innowacyjne panele dekoracyjne Design SolutionsTM 4_kitchen odmieniają aranżację wnętrza, dodając jej wyjątkowego charakteru. W programie produkcyjnym znalazły się starannie wyselekcjonowane motywy inspirowane kamieniem, betonem, metalem oraz deseniami tkanin, każdy wzór wyróżnia się unikatową fakturą. Bazą paneli dekoracyjnych... »

UNo GEo łóżko tapicerowane PROSTY. ASCETYCZNY. KLAROWNY. EKOLOGICZNY. KOLOROWY. Projekt łóżka UNo GEo jest jedną z propozycji dostępnych w kolekcji łóżek tapicerowanych UNO i jest bezsprzecznie minimalny w formie. Wzór zagłówka inspirowany klasycznymi wzorami artdeco oraz paletą odważnych kolorów wpasuje... »

Inteligentne oświetlenie. Poświęciliśmy około 100 000 godzin na prace nad oprawami LED oraz ich badania i rozwój, odbywając przy okazji wiele cennych dyskusji z partnerami handlowymi i branżowymi — i wiele z nich wynieśliśmy. Rynek żąda cyfrowych odpowiedzi. Po czterech generacjach opraw LED Loox nadszedł czas na nie tyle kolejną... »

O niebezpiecznych dla naszego globu następstwach efektu cieplarnianego, jako skutku ubocznego nadmiernej emisji dwutlenku węgla, a co za tym idzie konieczności ochrony środowiska słyszy się niemal na każdym kroku. Jedną z propozycji powstrzymywania postępującej zmiany klimatu w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu jest recykling... »

O niebezpiecznych dla naszego globu następstwach efektu cieplarnianego, jako skutku ubocznego nadmiernej emisji dwutlenku węgla, a co za tym idzie konieczności ochrony środowiska słyszy się niemal na każdym kroku. Jedną z propozycji powstrzymywania postępującej zmiany klimatu w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu jest recykling... »

Kolekcja METRO SYSTEM marki NAS – łazienka dopasowana na miarę! Kolekcja METRO SYSTEM składa się z kilkunastu szafek łazienkowych i dodatkowych elementów zaprojektowanych w taki sposób, by można je było swobodnie ze sobą zestawiać, tworząc komfortową i stylową przestrzeń. Modułowe bryły umożliwiają całkowitą... »

Kolekcja Loano - ulubiona i ceniona przez posiadaczy za wyjątkowy relaks i elegancję salonów, biur, gabinetów i apartamentów. Wrażenie unikalnego komfortu osiągnięto dzięki oryginalnemu mechanizmowi unoszenia poduszek oparciowych. Dwie konfiguracje oparć pozwalają na wybranie ulubionej pozycji do relaksu. Prześwit - poprzez... »

Sofa MOLTA jest połączeniem nowoczesnego designu, elegancji i komfortu. Prosta bryła wykończona niebagatelnymi detalami będzie ozdobą każdego wnętrza. Lekko rozchylone boczki wręcz zapraszają do relaksu. Pikowania na blendzie i zagłówkach delikatnie podkreślają wypukłości poszczególnych elementów i podkreślają... »

Zestaw mebli BRICK to nowatorska propozycja modułowych mebli ekologicznych. Mebel został zaprojektowany w zgodzie i z poszanowaniem środowiska naturalnego. Do jego produkcji zostały wykorzystane naturalne sklejki, surowe drewno oraz tkaniny pochodzące z recyklingu. Model charakteryzuje się prostą, eklektyczną formą. Podstawowe konfiguracje to... »

Nowoczesność, prosta forma i niebanalny styl to tylko niektóre cechy, wyróżniające kolekcję mebli łazienkowych LOV. Doskonale pasują do wnętrz minimalistycznych, loftowych, industrialnych, ale równie dobrze występują w mariażach z innymi stylami i nadadzą charakteru każdej łazience. W kolekcji znajdziemy szafki pod... »

Najbliższe targi:
Meble Polska - tylko...
Polska - Poznań
2021-05-24 | 2021-05-28
Eurogastro i WorldHotel...
Polska - Nadarzyn
2021-09-01 | 2021-09-03
Warsaw Home & Contract
Polska - Nadarzyn
2021-10-27 | 2021-10-30
-
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!