Produkt tygodnia

Kolecja MASSI – z duchem czasu MASSI to kolekcja nowoczesnych mebli, które mogą rosnąć stylistycznie razem z dzieckiem. Wdzięczna kolorystyka i asymetryczne kształty spodobają się dzieciom i młodzieży ceniącym modny oraz uniwersalny styl. Elegancki design w połączeniu z funkcjonalnością sprawiają, że meble bez problemu dopasują... »

RodTab to wielofunkcyjny stół ogrodowy. Jedną z głównych zalet projektu, jest możliwość dostosowania jego funkcji do wykonywanej czynności. Ważnym elementem projektu są drewniane profile blatu. Obrotowe blaty zapewniają możliwość wykorzystania dwóch wysokości stołu. Pierwsza 92 cm przeznaczona do aktywnego spędzania... »

Kolekcja Kuchni Italia została zaprojektowana z myślą o klientach oczekujących awangardowych rozwiązań, które zapewnią atmosferę luksusu i komfort użytkowania. Aranżowanie współczesnych wnętrz skupia się na otwartej przestrzeni, której integralną częścią jest zabudowa kuchenna, łącząca w sobie funkcję jadalni,... »

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów wdrożyliśmy produkcje płyt HWH o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych. Zwiększyliśmy również sztywność oferowanego produktu przez zastosowanie pyt HDF. Uzyskana płyta HWH, dzięki swej konstrukcji, jest idealnym materiałem bazowym przeznaczonym do produkcji każdego rodzaju... »

ENJOY to nowoczesne podejście do aranżacji wnętrza, wieloelementowa kolekcja do samodzielnego montażu, utrzymana w nowoczesnej stylistyce. Mnogość brył oraz kompaktowa forma pozwalają na zastosowanie zarówno w małych jak i dużych pomieszczeniach. Wiszące elementy można w łatwy sposób zestawić z bryłami na lekkiej metalowej... »

FREE SPACE - pierwszy na świecie podnośnik do klap: tak mały i tak mocny Häfele konsekwentnie myśli o przyszłości w zakresie montażu klap, wprowadzając pionierskie nowe rozwiązania techniczne. Free Space zaprezentowany po raz pierwszy na targach Interzum w Kolonii 2019 pozwala na uzyskanie jeszcze więcej wolnej przestrzeni w szafkach i... »

Metalowe stelaże z nowej linii produktowej Profil System oferowane przez firmę GAMET S.A. to nowoczesne produkty pozwalające na samodzielne konstruowanie mebli modułowych. Dzięki temu można łatwo zaaranżować dowolne pomieszczenie czy to w domu (kuchnia, salon, łazienka, pokój młodzieżowy), czy w biurze. Meble zbudowane na bazie stelaży... »

Sofa ILLUM to propozycja dla ludzi ceniących niebagatelny styl i oryginalność. Nowoczesna bryła, o zaokrąglonych kształtach, niesymetrycznie ułożonym oparciem w stosunku do siedziska. Pionowe przeszycia na oparciu sofy nadają jej elegancji i charakteru. Lekkości i skandynawskiego stylu dodaje jej drewniany stelaż. Mebel modułowy, można... »

Kolekcja ARIANA zachowana w stylu glamour, ujmuje śmiałym i nowoczesnym podejściem do wzornictwa. Wyraziste zestawienie matu z połyskiem, fazowanego szkła i połyskującego lakieru zabierają w stylistyczną podróż po odległych krańcach globu. Marokańskie złoto przywodzi na myśl miłość w Casablance, a autorski, nieregularnie falowany... »

System Kido składa się z trzech sterowników przeznaczonych do oświetlenia LED (Mono, RGB, Bicolour) oraz mobilnej aplikacji dostępnej na urządzenia z systemem Android lub iOS. Kido pozwala na zdalne zarządzanie oświetleniem LED w meblach w ramach domowej sieci WiFi. Kompaktowe wymiary urządzenia sprawiają, że sterownik łatwo ukryć w meblu... »

Najbliższe targi:
Eurogastro i WorldHotel...
Polska - Nadarzyn
2021-03-24 | 2021-03-26
Meble Polska
Polska - Poznań
2021-05-25 | 2021-05-28
Warsaw Home & Contract
Polska - Nadarzyn
2021-10-27 | 2021-10-30
-
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!