Poradnik - święta
Aktualności zawierające tag: świeta Zobacz wszystkie
05-12-2021

Oto gotowe propozycje interesujących gwiazdkowych prezentów. Organizatorzy Łódź Design Festival przygotowali specjalny prezentownik z polskim designem - produktami nagrodzonymi must have. »

Tagi: święta
wielkanocne dekoracje
02-04-2021

Zastanawiasz się, jak ozdobić wielkanocny stół i odmienić swój dom na wiosnę? Oto 10 pomysłów na wielkanocne dekoracje, które pozwolą stworzyć świąteczny klimat. »

15-04-2019

Ceramiczne naczynia w kilku pastelowych kolorach, złote sztućce i przystrojony zielenią biały obrus – to przepis na wielkanocny stół równie wiosenny, radosny i nastrajający... »

17-12-2018

Magiczny nastrój świąt to przede wszystkim zasługa czasu spędzanego w rodzinnym gronie. Aby podkreślić radosny klimat we wnętrzu, warto postawić na ciepłe kolory i odrobinę klasyki. »

03-12-2018

Święta to czas szczególny, który wzbudza w nas same pozytywne emocje - rodzina, prezenty, wspólne śpiewanie kolęd. Aby umilić sobie przedświąteczny okres i sprawić, by zbliżające się... »

Wielkanoc już niebawem. Wspólne świętowanie nie istniałoby bez tradycyjnego śniadania oraz uroczystego obiadu.
28-03-2018

Wielkanoc już niebawem. Wspólne świętowanie nie istniałoby bez tradycyjnego śniadania oraz uroczystego obiadu. »

Wielkanoc 2018 i cztery pomysły na świąteczną aranżację stołu
19-03-2018

Macie już pomysł jak zadbać o estetyczną oprawę świątecznego wielkanocnego stołu? Jeśli nie - zapraszamy - dzisiaj u nas 4 propozycje aranżacji w 4 różnych stylach. »

Tagi:
Jak udekorować świąteczny stół?
07-12-2017

W okresie świątecznym centralnym miejscem w każdym domu jest stół, który na ten czas wymaga specjalnej oprawy w postaci uroczystego nakrycia i dekoracji. To ważne, gdyż przy nim siądziemy do... »

27-11-2017

Do Świąt Bożego Narodzenia pozostał już niecały miesiąc. Czy macie już zaprojektowane tegoroczne Święta? Planujecie je ozdobić w tradycyjnej czy w nowoczesnej odsłonie? Niezdecydowanych... »

Jajko inaczej - Salvador Dali, „Narodziny Wenus” i 50 milionów dolarów
13-04-2017

Tuż przed świętami wielkanocnymi zachęcamy do przeczytania 5 ciekawostek o symbolu świąt - jajku, skrywającym co ciekawe wiele tajemnic. »

Święta idą... są już tuż tuż
06-04-2017

Do świąt wielkanocnych został nieco ponad tydzień. Życząc wszystkim celebrowania świąt w prawdziwej wiosennej aurze prezentujemy kilka pomysłów na świąteczne dekoracje oraz wielkanocne... »

W Starym Browarze czeka „Najmilszy z Zajęcy” i ponad 2 tysiące innych
27-03-2017

Święta Wielkanocne coraz bliżej. Jakiś czas temu, informowaliśmy o przygotowaniach poznańskiego Starego Browaru do świąt i o tym, że zawitają do niego nowe zające, w tym zające pluszaki.... »

W Starym Browarze trwają przygotowania do Wielkanocy
13-03-2017

W poznańskim Starym Browarze trwają przygotowania do Świąt Wielkanocnych i już tradycyjnie 4 tygodnie przed Wielkanocą pojawią się w nim setki... zajęcy. »

22-12-2016

To już 8. część w poszukiwaniu świątecznych inspiracji, w której nakrywamy do świątecznego stołu z marką AMBITION. »

W poszukiwaniu świątecznych inspiracji cz.7
19-12-2016

W dzisiejszych poszukiwaniach zaglądamy do pełnych pomysłów na świąteczne dekoracje salonów HOUSE&more - większość produktów sygnowana jest dobra marką Miloo. »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!