Podziel się:

Stylowe czy funkcjonalne? Jakie powinny być meble w hotelu lub restauracji?

21-07-2022
Do schowka
Wybierając meble do miejsc takich, jak kawiarnia, bistro, czy hotel łatwo jest popełnić szereg błędów. Z czego one wynikają? W dużej mierze z nadmiernego skupienia się tylko na jednej z istotnych kwestii, a kompletnym pominięciu innych. Niestety, ale taka pochopność może słono kosztować. O ile pojedyncze krzesło w klasycznym biurze łatwo jest wymienić, o tyle zakup zupełnie nowych stołów lub innych elementów wyposażenia umieszczonego na dużych powierzchniach to już konkretne przedsięwzięcie. Jak zatem dokonać właściwego wyboru i na co zwrócić uwagę?

Jak wybrać meble do punktu gastronomicznego lub hotelu?

 

W zależności od tego, jakie usługi są oferowane gościom w danym miejscu takie też meble będą potrzebne w kompletowanym wyposażeniu. Podstawą są zazwyczaj stoły i krzesła. Reszta zależy już od tego czy jest lokal, który ma tylko część wewnętrzną, czy oferuje też możliwość spędzania czasu na zewnątrz. Producenci tacy, jak meble DOMINOVA Horeca Furniture oferują pełne wyposażenie. Można zatem zamówić u nich zarówno krzesła, stoły, jak i parasole, czy wreszcie leżaki. 

 

Solidność wykonania 

 

Jakość powinna iść przed wszystkimi innymi cechami mebli, które będą mocno eksploatowane. Ma to znaczenie zarówno pod kątem wygody ich używania, jak i samych wrażeń estetycznych. Jeśli nie zadbasz o tę kwestię bardzo szybko będzie na nich widać zadrapania, czy różnice w kolorze co zdecydowanie nie wpłynie pozytywnie na budowanie Twojej marki. 

 

Funkcjonalność 

 

Goście, którzy będą Cię odwiedzać może nie zwrócą na to w pierwszym momencie uwagi, ale mimo wszystko powinieneś zadbać też o ich wygodę. Odpowiednio wyprofilowane krzesła, wygodne łóżka, czy pojemne szafki, to finalnie ma duże znaczenie dla tego, jak będzie postrzegane dane miejsce. 

 

Spójność wyglądu

 

Równie ważny jest wygląd mebli, które będą stanowiły wyposażenie Twojej restauracji, baru, czy hotelu. Podobnie, jak sposób serwowania potraw, czy dodatki w postaci ręczników są to detale, na które klienci bardzo mocno zwracają uwagę. Inwestując w stylowe meble, które podkreślą wygląd wnętrz z pewnością stworzysz przyjazną przestrzeń, do której goście będą z chęcią wracać. 

 

Przemyślany wybór, który zaprocentuje w przyszłości 

 

Zanim zachwycisz się piękną linią krzeseł lub skusi Cię promocyjna cena stołów sprawdź dokładnie, czy będzie to dobry wybór. Postaw na produkty, które w pełni spełniają Twoje oczekiwania. Wtedy będzie to opłacalna inwestycja. 

 

Materiał Partnera zewnętrznego.

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!