Podziel się:

Stan lewitacji

20-05-2020
Do schowka
Najnowsze kolekcje mebli łazienkowych zdają się lewitować. To odpowiedź na wyzwania, jakie stawiają przed projektantami niewielkie przestrzenie.

Blisko ¾ polskich łazienek ma powierzchnię mniejszą niż 10 m2. Ci, którzy nie mogą sobie pozwolić na pokoje kąpielowe, czy coraz bardziej popularne, choć ciągle uznawane za ekstrawaganckie, łączenie sypialni z łazienką, poszukują rozwiązań, które umożliwią zaaranżowanie niewielkich przestrzeni. Na małej powierzchni większe znaczenie zyskują materiały i kolorystyka.

 

TRWAŁOŚĆ I EKOLOGIA

 

Ewa Popławska z Blue Interval podkreśla, że klienci zaczynają zwracać uwagę na trwałość mebli łazienkowych. Zaczyna my jako konsumenci stawiać coraz bardziej na jakość mebli łazienkowych, a co za tym idzie wyższej jakości komponenty – informuje Ewa Popławska. – W dobie coraz bardziej popularnych nurtów proekologicznych i teorii zero waste, często „ratujemy” nasze łazienki, czyli zamiast wymieniać wszystko podczas remontu, uzupełniamy wyposażenie. Bardzo często dotyczy to mebli łazienkowych, dlatego konsumenci zwracają uwagę przede wszystkim na ich wykonanie.

 

KIERUNEK – POKÓJ KĄPIELOWY

 

W opinii Ewy Popławskiej łazienka coraz częściej traktowana jest nie jako odrębne pomieszczenie stricte łazienkowe, ale pokój kąpielowy. Łazienki w naszych domach są urządzane tak, jak inne wnętrza – w tej samej tonacji, kolorystyce, stylistyce, co przedpokój, kuchnia, czy salon – mówi Ewa Popławska. (…)

 

Tekst: Anna Szypulska

 

Więcej w miesięczniku „BIZNES meble.pl” 5/2020, w wydaniu on-line TUTAJ

Tagi: Brak tagów
Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
Najbliższe targi:
FURNICA 2020
Polska - Poznań
2020-09-15 | 2020-09-18
DREMA 2020
Polska - Poznań
2020-09-15 | 2020-09-18
Przesunięte: Łódź...
Polska - Łódź
2020-09-17 | 2020-09-26
Warsaw Home 2020
Polska - Nadarzyn
2020-09-30 | 2020-10-03
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!