Podziel się:

Sprawdź bazę CAD Projekt K&A - „Wyposażenie wnętrz tom 2”

25-05-2015
Do schowka
Warto sprawdzić bazę „Wyposażenie wnętrz tom 2”, która jest kompatybilna ze wszystkimi programami do projektowania wnętrz w ofercie CAD Projekt K&A.

 

        Baza zawiera ponad 1000 elementów, w tym modele z oferty cenionych producentów m.in.: Tom Dixon, Koziol, Foscarini, Ligne Roset, Sagaform i Hay czy znanych projektantów takich jak: Jorn Utzon, Verner Panton, Ronan i Erwan Bouroullec oraz Jean Marie Massaud.

 

Firma CAD Projekt K&A bardzo starannie dobrała do niej: nowoczesne akcesoria kuchenne, łazienkowe i biurowe, fotele, krzesła i pufy, sofy i narożniki, dywany, regały i stoliki, zegary, wieszaki i lampy, a także rolety i żaluzje, a to jeszcze nie wszystko. Dostępna jest w dwóch wersjach językowych - polskiej i angielskiej.

 

        Baza „Wyposażenie wnętrz tom 2” udostępniona jest bezpłatnie wszystkim użytkownikom programów CAD Decor PRO, CAD Decor i CAD Kuchnie, którzy posiadają aktywny Pakiet Serwisowy, natomiast dla innych zainteresowanych, CAD Projekt K&A przygotował bardzo korzystne ceny.

 

        Bazę CAD Projekt K&A sprawdzić możesz TUTAJ

 

fot. CAD Projekt K&A

opr. md

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
Najbliższe targi:
Meble Polska - Edycja...
Polska - Poznań
2021-05-24 | 2021-05-28
Eurogastro i WorldHotel...
Polska - Nadarzyn
2021-09-01 | 2021-09-03
Warsaw Home & Contract
Polska - Nadarzyn
2021-10-27 | 2021-10-30
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!