Podziel się:

Sposób na duże fronty. Poznaj nową odsłonę kultowego podnośnika!

20-06-2022
Do schowka
Fronty podnoszone do góry to idealne rozwiązanie w kuchni czy w meblach pokojowych. Nawet otwarte pozwalają nam swobodnie poruszać się po pomieszczeniu. Teraz dzięki nowemu podnośnikowi z rodziny Free Space bez problemu otworzymy również bardzo duże i ciężkie fronty.

 

Sprawdzonym sposobem na górne szafki jest montaż frontów otwieranych do góry pozwalających na najbardziej ergonomiczne korzystanie z tej części zabudowy kuchennej. Projektując kuchnię, warto zawsze myśleć o zmaksymalizowaniu miejsca we wnętrzach szafek i zabudować je aż do sufitu.

 

Jak jeszcze możemy zwiększyć tę powierzchnię? Michał Kichler, manager ds. doradztwa technicznego i szkoleń Häfele, podpowiada, że optymalny do zastosowania przy klapach w górnych szafkach jest najmniejszy na rynku bezzawiasowy podnośnik Free Space. To okucie, dzięki swoim małym rozmiarom, tworzy więcej miejsca i przestrzeni do przechowywania. - Free Space zajmuje tylko 63 mm w głębi korpusu i dodatkowo jest bardzo dobrym rozwiązaniem do zabudowy z ciężkimi frontami, bo jego udźwig to 10,7 kg. Podnośnik doskonale sprawdzi się też w korpusach o niewielkiej głębokość – mówi Michał Kichler.

 

Free Space dostępny jest w czterech kolorach: białym, jasnoszarym, antracytowym i czarnym, co pozwala na dopasowanie go do każdego stylu mebli.

 

Häfele nieustannie rozwija swoją ofertę podnośników. Producent właśnie opracował nową wersję Free Space – 6.15.

 

Ta nadal kompaktowa forma, niewiele większa od jego mniejszego brata, pozwala na podnoszenie cięższych klap - nawet o wadze 15 kilogramów przy wysokości frontu 600 mm – podkreśla Michał Kichler.

 

Zaletą Free Space, którą docenią stolarze, jest beznarzędziowy montaż i demontaż frontu. Free Space może być z powodzeniem montowany w szafkach, które znajdują się tuż pod sufitem - kąt otwarcia 107°można ograniczyć do 90°za pomocą zintegrowanego ogranicznika. Zaletą podnośnika Free Space jest również możliwość zatrzymania frontu w każdej pozycji, co powoduje, że wyjmowanie sprzętów z górnych półek nie jest żadnym problemem.

 

Więcej na: www.hafele.pl

 

Materiał Partnera zewnętrznego

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!