Poradnik - spółka meblowa kam
Aktualności zawierające tag: spółka meblowa kam Zobacz wszystkie
Trend personalizacji odcisnął mocne piętno zarówno na estetyce wnętrz kuchennych, jak i dość silnie zaakcentował potrzebę ich
06-08-2018

Trend personalizacji odcisnął mocne piętno zarówno na estetyce wnętrz kuchennych, jak i dość silnie zaakcentował potrzebę ich dopasowania do indywidualnych oczekiwań użytkowników. »

Mała kuchnia? To nie problem - ona również może być i modna i funkcjonalna
09-04-2018

Nawet mała kuchnia może być modna i funkcjonalna, a dobrym na to przykładem jest nowy, kompaktowy zestaw Spółki Meblowej KAM z serii KAMduo ML. »

Sposoby na nowoczesną i przytulną kuchnię
06-11-2017

Nowoczesna kuchnia powinna urzekać naturalnym urokiem i ciepłą atmosferą. Pomóc w tym może odpowiedni dobór materiałów i przyjazna dla oka kolorystyka - to dobry sposób na wykreowanie... »

Jak podpowiada KAM Meble - kuchnie klasyczne wymagają specjalnej oprawy, takiej, która nada im przysłowiowego „smaczku”,
16-10-2017

W urządzaniu wnętrz, moda na klasykę nie przemija - zwłaszcza w kuchni, gdzie meble w stylistyce klasycznej urzekając finezją, pięknem, szykiem i wysmakowaną elegancją - mówią STOP... »

Podobno w duecie najlepiej, a do tego raźniej. To stwierdzenie dotyczy prawie wszystkiego - również i mebli. Przyjrzymy się
19-06-2017

Podobno w duecie najlepiej, a do tego raźniej. To stwierdzenie dotyczy prawie wszystkiego - również i mebli. Przyjrzymy się zatem, systemom mebli kuchennych Spółki Meblowej KAM w połączeniach... »

A ponieważ same występują w różnych odsłonach stylistycznych z łatwością dopasujemy je do kuchni
18-07-2016

Powraca moda na relingi, które są nie tylko praktyczne i funkcjonalne, ale potrafią również podkreślić indywidualny charakter i to każdej przestrzeni kuchennej. A ponieważ same występują w... »

Meble kuchenne ustawione w jednym rzędzie
30-05-2016

Modnym trendem są kuchnie jednorzędowe. Taka zabudowa meblami i sprzętem AGD tylko na jednej ścianie nie traci ani na funkcjonalności ani na estetyce pomieszczenia. »

W kuchni czas postawić na mat
15-02-2016

Chociaż wysoki połysk w kuchni nadal cieszy się dużą popularnością to jednak powoli zaczyna ustępować miejsca wykończeniom matowym. »

Porada eksperta na temat blatów kuchennych
18-01-2016

Sprawdźcie kilka podpowiedzi eksperta Spółki Meblowej KAM - firmy specjalizującej się tylko i wyłącznie w produkcji mebli kuchennych na temat blatów, stanowiących przysłowiową „kropką... »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!