Podziel się:

Ściana telewizyjna w salonie - jak ją urządzić

13-10-2021
Do schowka
Salon to miejsce w którym spędzamy zwykle sporo wolnego czasu. Nic więc dziwnego, że wiele osób przywiązuje dużą wagę do właściwej aranżacji takiego wnętrza. Zaprojektowanie tam ciekawie wyglądającej ściany telewizyjnej z pewnością wzbudzi zachwyt każdego gościa. Jak ją urządzić, aby uzyskać najlepszy efekt? Podpowiadamy.

 

Materiał pod ścianę telewizyjną

 

Kluczową kwestią na początek jest rodzaj materiału z jakiego ma być wykonana ściana telewizyjna. Wbrew pozorom wybór jest całkiem szeroki i generalnie zależy od własnych preferencji oraz samego stylu salonu. Wśród najpopularniejszych propozycji warto zwrócić uwagę na panel drewniany, który świetnie będzie prezentował się zwłaszcza w miejscu, gdzie znajdują się klasyczne meble. Solidna, betonowa ściana w szarym lub ciemnym kolorze to pomysł dla osób, które chcą podkreślić surowość tego fragmentu wnętrza. Świetnie to wygląda w połączeniu z dużym ekranem telewizora. Natomiast pomarańczowa cegła to pomysł pozwalający nieco ocieplić salon. Szczególnie z lekkim podświetleniem może to robić duże wrażenie na gościach.

 

Strona https://gazetka-24.pl/kody-rabatowe zawiera promocje związane z zakupami do takiego salonu.

 

Dodatki do ściany telewizyjnej

 

Prosta i jednolita tekstura ściany telewizyjnej może być na dłuższą metę nieco nudna. Zamiast powtarzalności warto zdecydować się na urozmaicenie jej różnymi dodatkami. Najprostszym rozwiązaniem są półki, które najlepiej umieścić w kilku miejscach, w pewnej niedużej odległości od telewizora. Oczywiście należy zadbać o to, aby każda z półek zawierała jakiekolwiek dekoracje – mogą to być na przykład książki lub zdjęcia w ramkach. Na stronie https://gazetka-24.pl/ można znaleźć różne inspiracje na takie elementy.

 

Innym pomysłem może być zagospodarowanie ściany w sposób bardziej praktyczny. Można więc zabudować ją na przykład drewnianymi meblami w stylu przesuwnej szafy. W momencie w którym oglądamy ulubiony serial lub film będzie to stanowić jedynie tło i żaden z gości może się nie domyśleć, że spełnia to jakąkolwiek inną funkcję.

 

Rzecz jasna, umieszczony centralnie ekran to element bez którego sama ścianka telewizyjna nie może się obejść. Jeśli planujemy zakupić nowy telewizor to warto sprawdzić kod rabatowy max elektro, aby wybrać dobry model za rozsądne pieniądze i przy tym nieco zaoszczędzić. Jeszcze innym pomysłem może być projektor, ale jest to znacznie większy wydatek i wymaga odpowiednio zaciemnionego pomieszczenia, a także możliwości umieszczenia urządzenia we właściwej odległości od ściany.

 

Materiał Partnera zewnętrznego

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!