Poradnik - salon
Aktualności zawierające tag: salon Zobacz wszystkie
13-10-2021

Salon to miejsce w którym spędzamy zwykle sporo wolnego czasu. Nic więc dziwnego, że wiele osób przywiązuje dużą wagę do właściwej aranżacji takiego wnętrza. Zaprojektowanie tam ciekawie... »

24-07-2020

Zakup regału na książki powinny rozważyć wszystkie osoby, nawet jeżeli nie planują stworzyć domowej biblioteczki. Dzięki temu meblowi będzie można zaprowadzić porządek w posiadanych... »

05-06-2020

Większość z nas co pewien czas chce coś zmienić w swoim domu. Takie pragnienie świeżości najczęściej towarzyszy zmianom pór roku. Nie każdego jednak stać na wywrócenie wszystkiego do... »

03-02-2020

Skomponowana ze stylem wystroju, dopasowana do liczby domowników oraz wielkości wnętrza, a także piękna, wygodna, trwała i ponadczasowa – tylko spełniająca te kryteria sofa ma szansę stać... »

Tagi: salon, sofa
23-12-2019

Żółty należy do barw ciepłych i bardzo intensywnych, a meble i dodatki w tym kolorze od razu rzucają się w oczy. Teraz, kiedy za oknem panuje ponura pogoda, meble w tym kolorze od razu... »

05-08-2019

Chcesz wyremontować salon, ale nie wiesz jakie koszty się z tym wiążą? Przeczytaj nasz poradnik. Sprawdziliśmy, ile kosztuje remont salonu i jakie prace trzeba wykonać w pierwszej kolejności. »

15-07-2019

Urządzając pokój dzienny, warto zwrócić uwagę na dobór mebli i dodatków, które decydują o stylu wnętrza. Jednym z nich jest witryna, która nada pomieszczeniu elegancki i reprezentacyjny... »

01-04-2019

Salon z dwiema sofami i fotelem, to coraz częściej wykorzystywane rozwiązanie, które z powodzeniem zastępuje popularny narożnik czy klasyczną kanapę z fotelem. Co sprawia, że zestawy... »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!