Podziel się:

PRACUJ SZYBCIEJ z firmą LECTRA cz.1

30-03-2015
Do schowka
Zapraszamy na cykl dobrych porad firmy LECTRA, kierowanych do producentów mebli tapicerowanych, w których znajdą odpowiedzi na pytanie: W jaki sposób producenci mebli tapicerowanych mogą szybciej wprowadzać produkty na rynek i skrócić terminy realizacji?

 

        W warunkach dzisiejszej globalizacji rynku klienci oczekują więcej – a jednocześnie taniej i szybciej niż dotychczas. Czas to pieniądz. Od 30 lat współpracujemy z producentami mebli tapicerowanych i widzimy, że są oni coraz bardziej oszczędni.

 

Dzięki doświadczeniu firmy LECTRA, przyspieszenie produkcji nie odbywa się kosztem efektywnego rozwoju produkt lub sprawnych procesów.

 

        Pomagamy budować idealną platformę do rozwoju firmy, skrócenia czasu wprowadzenia produktu na rynek i oferowania szerszego asortymentu produktów w możliwie krótkim czasie. Jest to szczególnie ważne w warunkach gwałtownych zmian w otoczeniu biznesowym. Na obecnym dynamicznym rynku konkurenci mogą znajdować się zarówno po drugiej stronie globu, jak i tuż za rogiem.

 

         Wraz z otwarciem się rynków, konsumenci stali się bardziej wymagający. Oczekują nie tylko szybkiej dostawy zamówionych mebli tapicerowanych, ale również chcieliby mieć większy niż kiedykolwiek wybór stylów, możliwość stosowania trudnych materiałów, indywidualizacji produktów oraz dowolnego łączenia modułów. Ponadto chcą częściej odnawiać swoje meble tapicerowane. Wyzwaniem dla producentów jest sprostanie temu zapotrzebowaniu oraz utrzymanie konkurencyjnych cen i rentowności produkcji mebli tapicerowanych.


        PRACUJ SZYBCIEJ - nie ma czasu na siedzenie z założonymi rękami
Podobnie jak w branży modowej świat mebli tapicerowanych ciągle się zmienia. Kręci się on wokół najnowszych trendów i sezonowych kolekcji, co oznacza, że pozostaje niewiele czasu na dostosowanie się do bieżących trendów. Dlatego tak ważne jest wiedzieć czego klienci będą w najbliższej przyszłości szukać, zanim jeszcze zaczną się za tym rozglądać. Świadomość, kiedy i do kogo należy kierować konkretne produkty, jest niezbędna dla osiągnięcia maksymalnego sukcesu w biznesie.

 

        Nawet jeżeli wiemy, że potrzebne są szybsze działania, większa elastyczność i inteligencja, wdrożenie tego w życie bywa trudne. W firmie Lectra wierzymy, że zmiana wychodzi od pracowników i ich pomysłów. W tym wydaniu Lite Paper podzielimy się naszym doświadczeniem i fachową wiedzą, aby pomóc Ci w znalezieniu bardziej wydajnych metod pracy, odkryciu różnych technologii i ponownym przeanalizowaniu procesu podejmowania decyzji na wszystkich etapach rozwoju produktu i produkcji.


Trzeba pamiętać, że wzrost wydajności nie musi odbywać się kosztem pogorszenia jakości. W rzeczywistości jest to główne uzasadnienie inwestycji w produkcję wyrobów na indywidualne zamówienie lub na rynek masowy. W tej sytuacji konieczna jest koncentracja na rozwoju skali produkcji – zwiększeniu modułowości, liczby wariantów i wszystkich dodatkowych opcji.
 

   PRACUJ SZYBCIEJ z firmą LECTRA cz.2 już wkrótce, a w niej - Szybsze tworzenie prototypów, szybsze wprowadzanie produktu na rynek.

 

fot. LECTRA

mat. sponsorowany

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!