Poradnik - poradnik
Aktualności zawierające tag: poradnik Zobacz wszystkie
06-04-2022

Łazienka biurowa nie należy do tak intymnych miejsc jak ta domowa – korzysta z niej o wiele więcej osób, z różnymi potrzebami i odmiennym gustem. Narażona jest przy tym na o wiele szybszą... »

01-04-2022

Sypialnia to bardzo ważne pomieszczenie w naszym domu. W niej odpoczywamy i regenerujemy siły, dlatego ważne, aby była urządzona tak, aby nas relaksować. W sypialni musimy czuć się dobrze i... »

14-03-2022

Nowoczesne wnętrza, czyli jakie? Wbrew pozorom, nowoczesność to nie tylko styl. To przede wszystkim określenie funkcjonalnego, przyjaznego użytkownikom wyposażenia. A oferta rozwiązań i... »

smart home
01-03-2022

Podwyżki skłaniają Polaków do szukania nowych źródeł oszczędności. Rozwiązania smart home podnoszą standard życia, ale czy są w stanie obniżyć koszt mediów pomimo wzrostów opłat? »

28-02-2022

Szuflada zdecydowanie rządzi w każdej kuchni. Pomoże uporządkować, to co powinno być pod ręką i jednym sprytnym ruchem pokaże swoją zawartość. Podpowiadamy, które rozwiązania sprawdzą... »

Olejowanie drewna. O czym należy pamiętać?
22-02-2022

Drewno jest jednym z atrakcyjniejszych materiałów szeroko wykorzystywanych w dzisiejszym świecie. Widok naturalnych wzorów złożonych z drewnianych słojów nadaje nietuzinkowego stylu i... »

rejs kuchnia
07-02-2022

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek co zrobić, by kuchenne szafki były równie ładne i funkcjonalne wewnątrz, jak na zewnątrz? Tak, to możliwe – wystarczy sięgnąć po odpowiednie... »

01-02-2022

Płyty silikonowe i maty silikonowe są wykorzystywane w wielu dziedzinach przemysłu i codziennego życia. Gumy z silikonu to szeroka oferta, zarówno jeśli chodzi o rozmiary, jak i kolorystykę. »

26-01-2022

Klient – lider w produkcji armatury łazienkowej Nasz klient to firma z długoletnim doświadczeniem, specjalizująca się w produkcji wanien, brodzików i umywalek wykonanych z... »

21-01-2022

Realizujesz swoje marzenie o własnym mieszkaniu lub domu, a całą inwestycję finansujesz za pomocą kredytu hipotecznego? Posiadanie swojego miejsca na Ziemi daje poczucie bezpieczeństwa. Jednak... »

13-01-2022

Kuchnia luksusowa to marzenie niejednej i niejednego z nas. Ekskluzywne kuchnie muszą jednak spełniać pewne warunki. Wykonane z wysokiej jakości materiałów meble na wymiar, nowoczesne sprzęty... »

05-01-2022

Wrocław należy do czołówki rynków nieruchomości w Polsce. Miasto przyciąga nowych mieszkańców bogatą ofertą uniwersytecką, kulturalną oraz dynamicznie rozwijającym się rynkiem pracy.... »

03-01-2022

W drodze do wygranej warto wesprzeć się wiedzą i rozwiązaniami technologicznymi producentów i dystrybutorów foteli gamingowych. »

27-12-2021

O tym, jak będzie wyglądał nasz dom przyszłości zdecyduje niepowtarzalna jakość potrzeb i wrażliwość na kwestie środowiskowe i społeczne. »

20-12-2021

Przysłowiowa kropka nad ”i”, która wyróżni twoją kuchnię albo wręcz nada jej spójnego charakteru. Klasyczny uchwyt, gałka a może listwa uchwytowa - który element wybrać, by był nie... »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!